Hlavní navigace

Obliba pojištění po ukončení smlouvy u zákazníků ČSOB Leasing roste

Společnost ČSOB Leasing, česká leasingová jednička, poskytla v období od ledna do července pojištění po ukončení leasingové nebo úvěrové smlouvy již dvěma tisícům zákazníků, což je o téměř 10 procent více než ve stejném období loňského roku. Zákazníci oceňují především úspory na pojistném, rychlost a jednoduchost vyřízení. ČSOB Leasing plánuje další rozvoj služeb poskytovaných zákazníkům po ukončení jejich smlouvy.

Sdílet

„Veškeré pojišťovací služby zajišťujeme prostřednictvím naší dceřiné společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř, která se díky svým rychle rostoucím výsledkům vloni dostala na třetí příčku na trhu a letos chce získat druhou,“ uvedl Petr Jeníček, výkonný ředitel pro finanční řízení ČSOB Leasing.

Naše společnost díky velkému objemu pojistného realizovaného u všech předních pojišťoven dosahuje výrazných slev, které přenáší na zákazníky. ČSOB Leasing je tak schopen zákazníkům nabídnout velmi atraktivní podmínky pojištění nejen v průběhu jejich smlouvy, ale i po jejím skončení. Jedná se o havarijní pojištění, povinné ručení i další doplňková pojištění. Uzavření pojistky je pro zákazníka velmi jednoduché a rychlé. „Vše probíhá korespondenčně a zákazník ani nemusí přistavovat vůz k prohlídce. Vybereme pro jeho konkrétní model vozu to nejlepší pojištění na trhu a před ukončením smlouvy pošleme zákazníkovi nabídku. Pokud ji akceptuje, zašleme mu smlouvy, které podepíše a pošle zpět. To je vše. Není nutná osobní návštěva zákazníka, nemusí přistavovat vozidlo, ani zajišťovat jakékoli další dokumenty. Navíc zákazníkovi poskytneme obchodní slevu až do výše 30 procent oproti běžné pojistné sazbě a automaticky započítáme bonusy za celý bezeškodní průběh za dobu zákaznické smlouvy,“ popisuje průběh a výhody sjednání pojištění jednatel společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř Jan Starý. „Letos jsme oslovili s nabídkou již téměř 8 tisíc zákazníků a pojistili jsme přes 2 tisíce osobních, užitkových a nákladních automobilů a motocyklů. Do budoucna plánujeme rozšíření nabídky i na další komodity,“ doplnil informace Jan Starý.

ČSOB Leasing nyní nově nabízí také pojištění automobilu při poskytnutí Comeback úvěru. Je to nový druh financování, který zákazníkovi po ukončení smlouvy na financování jeho vozu umožňuje rychle, jednoduše a za výhodných podmínek získat na účet další finanční prostředky v podobě víceúčelové půjčky. „Chceme se starat o zákazníky a poskytovat jim služby i po ukončení prvotního smluvního vztahu. Nyní může náš zákazník přímo z domova získat novou půjčku na svůj stávající vůz a ten mu k tomu ještě výhodně pojistíme. Celá akce je pro zákazníka maximálně jednoduchá a rychlá, stačí několik podpisů aniž nás musí zákazník navštěvovat,“ řekl Jan Starý.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).