Hlavní navigace

Objem obchodů společnosti brokerjet České spořitelny přesáhl loni 3 miliardy EUR

Společnost brokerjet České spořitelny dosáhla v roce 2007 zisk před zdaněním 70,7 mil. Kč. Zaznamenala oproti srovnatelnému období roku 2006 nárůst o 65 %. V roce 2006 byl zisk před zdaněním 42,7 mil. Kč. Objem obchodů společnosti přitom překročil 3,0 miliardy EUR; proti 1,8 miliard EUR v roce 2006. Počet transakcí vzrostl meziročně o 45 %, když celkově klienti provedli během minulého roku více než 250 tisíc transakcí.

Sdílet

„Letos v lednu jsme přivítali desetitisícího klienta. Nárůst klientů byl od roku 2006 více než 50%. Pro naši společnost je to důkaz, že zájem o naše služby roste a že se on-line obchodování stává stále zajímavějším způsobem zhodnocování finančních prostředků,“ sdělil Libor Janoušek, místopředseda představenstva a obchodní ředitel brokerjet ČS.

On-line obchodování je mezi klienty velmi oblíbené, je ale poměrně náročné na bezpečnost. Klienti brokerjet ČS mohou od konce ledna nově využívat speciální bezpečnostní nástroj, který ještě lépe chrání jejich transakce v aplikaci brokerjet ČS. Jde o tzv. Trading Key. Ten v minutových intervalech generuje náhodné číselné kombinace – bezpečnostní kód, kterým klient potvrzuje všechny pokyny v obchodní aplikaci brokerjet. Tento Trading Key získává každý klient společnosti brokerjet ČS zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).