Hlavní navigace

Oberbank zahajuje novou kampaň Privátní účet Oberbank Žirokonto Plus

[Tisková zpráva] Oberbank zahajuje letní kampaň Oberbank Žirokonto Plus – nový privátní účet pro všechno, co skutečně potřebujete za 79 Kč měsíčně, který zahrnuje v paušální ceně tyto výhody:

Sdílet

Oberbank zahajuje letní kampaň Oberbank Žirokonto Plus – nový privátní účet pro všechno, co skutečně potřebujete za 79 Kč měsíčně, který zahrnuje v paušální ceně tyto výhody:

· všechny standardní tuzemské elektronické transakce zdarma

· všechny tuzemské výběry z bankomatů Oberbank a ČSOB zdarma

· platební kartu Maestro zdarma.

Nový privátní účet je jednoduchý a srozumitelný. Je určen pro aktivní klienty, kteří mají rádi kontrolu nad svými financemi prostřednictvím elektronického bankovnictví a preferují výběr hotovosti v bankomatech. Zároveň platí pouze za to, co skutečně využijí a chtějí mít bankovní služby za přiměřenou cenu. Poradci jsou připraveni pomoci klientům a vyřídit formality spojené s přechodem k Oberbank.

V rámci kampaně mají klienti možnost vyzkoušet Žirokonto Plus až na 1 rok zdarma*

Oberbank staví svou filosofii na osobním přístupu ke klientům a budování dlouhodobého vzájemného vztahu. Poradci jsou klientům k dispozici do 19:00 hodin (po předchozí domluvě).

* Vedení účtu Oberbank Žirokonto Plus zdarma do 30. 6. 2012 – podmínkou je aktivní využívání účtu. Platí pro nové účty otevřené v období od 1. 7. 2011 do 31. 12. 2011.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).