Hlavní navigace

Oberbank zahajuje 140. rok své existence s novým dynamickým logem

Oberbank koncern slaví v roce 2009 již 140 let své existence. Tato tradiční, nezávislá, hornorakouská banka startuje nový rok s novým dynamickým a velmi kreativním logem – 3D „O-čkem“.

Sdílet

Oberbank AG byla založena v Linci roku 1869 jako malá regionální banka. V současnosti má zastoupení již v 5 státech střední a východní Evropy – Rakousku, Německu, České republice, Maďarsku a od dubna 2009 také na Slovensku (kde byl doposud koncern zastoupen jen jako Oberbank Leasing). Koncernu Oberbank AG svěřilo více jak 300.000 klientů své vklady v objemu téměř 10mld. Euro (cca CZK 250 mld.). Mimo to spravuje banka cenné papíry klientů v hodnotě 7,3 mld. Euro (cca CZK 180 mld.). Objem vkladů přitom neustále roste a je důkazem důvěry, kterou bance její klienti projevují.

Oberbank AG, pobočka Česká republika je organizační složkou rakouské Oberbank, která působí na českém trhu jako univerzální banka od roku 2004. V listopadu byly otevřeny 2 nové pobočky v Praze 5 Smíchově a Praze 7 Holešovicích, a tak je nyní v provozu 18 filiálek. Rok 2009 zahájíme otevřením 19. filiálky, která se bude nacházet v Ústí nad Labem. Pak bude Oberbanka zastoupena již ve všech regionech České republiky, dodal ředitel Oberbank, pobočka Česká republika, pan Ing. Robert Pokorný.

I přes velmi konzervativní obchodní politiku startuje Oberbank svůj významný rok v novém dynamickém rytmu a to s novým 3D „O“- čkem, které se čím dál tím více vrývá do podvědomí českému zákazníkovi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).