Hlavní navigace

Obchodníkům uděleno již přes 360 tisíc známek

Rekordní zájem projevují spotřebitelé o hlasování v rámci ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007. Od začátku června udělili českým obchodníkům již více než 360 tisíc známek, což je o 240 tisíc více než ve stejném období loňského roku. Měsíc před ukončením hlasování tak byl dokonce překonán i rekordní počet udělených známek za celé čtyřměsíční hlasovací období předchozího ročníku (350 tisíc).

Sdílet

První místo v průběžném pořadí stále drží společnost C&A. Hlasování veřejnosti prostřednictvím SMS a na internetových stránkách www.obchodnik-roku.cz přímo rozhodne o vítězi jedné s kategorií soutěže GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 – o držiteli titulu „Cena veřejnosti“.

„Ve srovnání s loňským rokem bylo za první tři měsíce hlasování zasláno třikrát více známek. Ukazuje se, že spotřebitelé stále více stojí o možnost vyjádřit svůj názor na kvalitu služeb, které jsou jim obchodníky poskytovány. To vytváří pro obchodníky velmi cennou zpětnou vazbu,“ uvedl Charlie Coode, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Multiservis.

Hlasování bylo zahájeno 1. června 2007 a bude pokračovat do 30. září 2007. V průběžném pořadí se na prvním místě stále drží prodejce oděvů C&A, druhý je prodejce elektroniky Datart. Do první desítky důrazně pronikl diskont Penny Market, který v současnosti bojuje o třetí místo se společností IKEA.

Pořadí prvních deseti obchodníků ke 4. září 2007:

1. C&A
2. Datart
3. a 4. střídavě IKEA a Penny Market
5. OBI
6. Shell
7. Hornbach
8. Baťa
9. Electro World
10. Tesco

Veřejnost může hlasovat prostřednictvím SMS zpráv zaslaných na číslo 736 323 323 nebo pomocí internetových stránek soutěže www.obchodnik-roku.cz. Princip udělování známek je stejný jako ve škole (1=nejlepší, 5=nejhorší). Stý hlasující v každém týdnu automaticky získává dárkové balení od společnosti Henkel. Všichni hlasující se dále mají šanci zapojit do soutěže o zapůjčení motorky APRILIA na víkend a také do slosování o hlavní ceny – tři poukazy na nákup zboží v hodnotě 15 tisíc korun a dárkové balíčky od společnosti Kofola.

Letošní ročník ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 byl zahájen na tiskové konferenci 5. června 2007. Výsledky budou oznámeny 10. října 2007 během slavnostního večera v pražském Slovanském domě.

Více informací o ocenění, metodice výběru vítězů jednotlivých kategorií a průběžné výsledky hlasování veřejnosti naleznete na www.obchodnik-roku.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).