Hlavní navigace

Obchodní část Telenor Networks povede Richard Daubner

Vedení obchodu Telenor Networks s platností od 1. srpna 2005 přebírá generální ředitel společnosti Richard Daubner. Do jeho kompetence bude spadat komunikace a řízení obchodních vztahů s alternativními operátory, kterým Telenor Networks poskytuje své telekomunikační služby. Jiří Nykodým, který post obchodního ředitele zastával doposud, odchází mimo skupinu Telenor.

Sdílet

Podle Richarda Daubnera (32) se obchodní politika společnosti Telenor Networks nijak nezmění. Naším hlavním cílem je budování platformy telekomunikačních služeb, které budou pro telekomunikační operátory významnou a preferovanou alternativou vůči velkoobchodní nabídce Českého Telecomu, popisuje své záměry Richard Daubner. Na jeho současném působení v roli generálního ředitele Telenor Networks a NEXTRA Czech Republic nedochází k žádným změnám.

Richard Daubner přišel do Prahy v prosinci 2004 ze slovenské pobočky Telenor Networks, kde působil na pozici finančního ředitele. V rámci skupiny Telenor pracuje Richard Daubner od roku 2002, kdy vedl finanční oddělení Nextra SR. Předtím působil jako Audit manager ve společnosti Ernst & Young Audit Slovakia. Richard Daubner je absolventem Ekonomické univerzity v Bratislavě, kromě rodné slovenštiny ovládá plynně angličtinu, domluví se i maďarsky. Ve volném čase se rád věnuje tenisu a turistice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).