Hlavní navigace

O Vánocích SkyEurope otevírají linky do Grenoblu a Turína, a do konce roku nabízejí letenky v akci „Svátky bez poplatků“

Praha, 20. prosince 2006 – SkyEurope Airlines, nejvýznamější středoevropská nízkonákladová letecká společnost, o Vánocích poprvné přepraví cestující na linkách z Prahy do zimních lyžařských destinací Grenoblu a Turína. Do italského Turína budou letadla SkyEurope létat počínaje 26. prosincem až do března dvakrát týdně, do Grenoblu poprvé letadlo SkyEurope poletí už 23. prosince, do konce zimního letového řádu pak vždy jednou týdně.

Sdílet

SkyEurope zároveň na svých www stránkách otevřely cestovního průvodce po evropských lyžařských střediscích, do kterých se nyní mohou milovníci rychlých svahů podívat letecky za skutečně atraktivní ceny. Informace najdete na internetové adrese http://www1.skyeurope.com/en/Default.aspx?…. SkyEurope umožňují přepravu lyží za poplatek, který je možné uhradit při rezervaci letenky nebo před podletem u prodejní přepážky SkyEurope v Terminálu 2 ruzyňského letiště. Aby se lyže dostaly do cílové destinace v pořádku, je třeba aby byly dobře zabalené. Kvalitní obal zabrání poškození lyží, ale také ochrání před jejich ostrými hranami ostatní zavazadla v nákladovém prostoru a pracovníky handlingu.

Lyžařům SkyEurope doporučují včasný příchod k odbavení na letišti – přepážky se otevírají už 2 hodiny před odletem. Včasný příchod bude pro všechny cestující znamenat pohodlí při odbavovaní, ale také odlet načas.

Poslední letošní příležitost získat výhodné letenky

Do konce roku 2006 nabízejí SkyEurope možnost zakoupit letenky do všech destinací bez poplatků. Rezervace jsou možné přes www.skyeurope.com do konce prosince 2006, akce platí pro lety mezi 2. lednem 24. březnem 2007. SkyEurope přejí všem svým zákazníkům a partnerům krásné Vánoce!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).