Hlavní navigace

Novým předsedou představenstva Allianz pojišťovny bude Jakub Strnad

[Tisková zpráva] Dozorčí rada Allianz pojišťovny dnes rozhodla o tom, že novým členem představenstva Allianz pojišťovny a jeho předsedou se stane Jakub Strnad. Své funkce se ujme v nejbližším možném termínu.

Sdílet

Jakub Strnad přichází z České podnikatelské pojišťovny, kde pracoval posledních 5 let, z toho poslední 2 roky byl předsedou představenstva a generálním ředitelem. Předtím byl zástupcem generálního ředitele a místopředsedou představenstva České podnikatelské pojišťovny.

Během působení Jakuba Strnada v České podnikatelské pojišťovně prošla společnost restrukturalizací, zlepšila oblast likvidace škodných událostí a zvýšila efektivitu procesu likvidace. Na trh byly uvedeny nové produkty, vytvořené na míru klientům.

Jsme potěšeni, že můžeme přivítat Jakuba Strnada v jeho nové pozici předsedy představenstva Allianz pojišťovny. Jeho dosavadní profesní úspěchy a hluboká znalost českého pojistného trhu a potřeb klientů mu umožní zajistit další ziskovost a růst Allianz pojišťovny jakožto jedné z předních pojišťoven na tomto významném trhu, řekl Manuel Bauer, generální ředitel pro region Střední a východní Evropa, Střední Východ a severní Afrika.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).