Hlavní navigace

Nový úvěr PARTNER je poskytován bez akontace a umožňuje 100% financování

Praha, 2. 6. 2006 – Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí od 1. června úvěr PARTNER za zcela nových podmínek. Tento překlenovací úvěr poskytuje bez akontace a klient o něj může požádat současně s uzavřením smlouvy o stavebním spoření. Novinkou je, že úvěr do 50 000 korun nemusí klient žádným způsobem zajišťovat.

Sdílet

U úvěru PARTNER, který je zajištěn nemovitostí, zavedla stavební spořitelna Wüstenrot novou sníženou úrokovou sazbu 4,9 %, která je garantována po celou dobu trvání překlenovacího úvěru. Následný úvěr ze stavebního spoření je úročen nejnižší úrokovou sazbou 3,7 % ročně. Úvěr PARTNER poskytuje stavební spořitelna Wüstenrot až do výše hodnoty zástavy nemovitosti, což jejím klientům umožňuje 100% financování pořizovací ceny nového bytu nebo rodinného domu.

Stavební spořitelna Wüstenrot upravila podmínky zajištění i u ostatních úvěrů. Úvěr ze stavebního spoření lze bez zajištění získat ve výši až 400 000 korun, u překlenovací úvěru SUPERÚVĚR a také u úvěru pro mladé do 36 let PRVNÍ BYT je to 300 000 korun nezajištěné části úvěru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).