Hlavní navigace

Nový ředitel pobočky Volksbank CZ, a. s. Praha – Spálená

Od 1. září 2003 se novým ředitelem pobočky Volksbank CZ v Praze na Spálené ul. stává pan Miroslav Janda. Pod jeho vedení bude spadat i pobočka Volksbank na Václavském nám. 1.

Sdílet

Miroslav Janda absolvoval v letech 1986–88 pomaturitní studium oboru cestovní ruch na Střední hotelové škole v Praze.

Má za sebou několikaleté zkušenosti z bankovního sektoru – od roku 1991 působil v Komerční bance na pozici vedoucího expozitury. V letech 1995–96 zastával pozici ředitele pobočky Bankovního domu Skala. Další zkušenosti získal jako specialista úvěrových obchodů v Union bance v letech 1996–97. V roce 1997 přešel do Komerční banky, kde se z pozice koordinátora aktivního prodeje vypracoval až na pozici náměstka pro služby klientům. Poté působil v eBance na pozicích ředitele klientských center a ředitele divize Region Praha.

Miroslav Janda ovládá německý, anglický a ruský jazyk.

Pobočka Volksbank sídlící na Spálené ul. 8 byla otevřena v roce 1999. V moderním prostředí pobočky je 16-členný tým zaměstnanců Volksbank CZ připraven poskytovat bankovní služby a produkty pro podnikatele z řad malých a středně velkých firem z města a okolí, pro občany, komunální sféru, bytová družstva a firmy se zahraniční majetkovou účastí.

Pobočka Volksbank na Václavském nám. 1 funguje již od roku 1997 a patří k nejstarším pobočkám Volksbank v České republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).