Hlavní navigace

Nový ředitel Europ Assistance pro Českou republiku a Slovensko

[Tisková zpráva] Vladimír Fuchs je jmenován od 2. května 2011 generálním ředitelem společnosti

Sdílet

Společnost Europ Assistance, s.r.o., dceřiná společnost druhé největší mezinárodní asistenční skupiny Europ Assistance Group a jedna z vedoucích asistenčních společností v ČR a SR, dnes oznámila jmenování Vladimíra Fuchse na pozici generálního ředitele společnosti. Josef B. Woerner, stávající generální ředitel převezme nové pravomoci v Europ Assistance Německo.

„V České republice jsme od roku 2001 urazili velký kus cesty, Europ Assistance se v několika segmentech stala vedoucí společností na trhu. Tyto naše výsledky jsou pro mě velkým závazkem do budoucna.“ říká Vladimír Fuchs, nově jmenovaný ředitel Europ Assistance pro ČR a SR. „ S Josefem Woernerem a dalšími členy managementu jsme v minulých letech dokázali vytvořit pevný a úspěšný tým. Jsem velice rád, že budu mít tu čest J. Woernera na postu generálního ředitele nahradit. Věřím, že se nám podaří uspět zejména v rámci nové strategie Galileo, která má za cíl přivést Europ Assistance do roku 2015 celosvětově na pozici číslo 1. Současně plánujeme stát se nejinovativnější asistenční společností na trhu,“ dodává V. Fuchs. 

Vladimír Fuchs (35 let) vystudoval obor podnikové finance na VŠFS, absolvuje kurz Master of Healthcare Administration na Advance institute v Praze, hovoří anglicky, německy a francouzsky. Svou kariéru započal ve společnosti Berlitz jako Key Account Manager. V roce 2002 nastoupil na stejnou pozici do Europ Assistance, kde se o tři roky později stává obchodním ředitelem a zástupcem ředitele společnosti. Od 2. května 2011 je jmenován do pozice generálního ředitele Europ Assistance pro Českou republiku a Slovensko.

Vladimír Fuchs je ženatý, má dvě děti, v minulosti byl kapitánem reprezentace a mnohonásobným mistrem ČR ve florbalu, věnuje se příležitostně i ostatním sportům jako jsou horské kolo, golf a lyžování.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).