Hlavní navigace

ŠkoFIN SECURITY

Společnosti ŠkoFIN s.r.o. a CONSTRUCT CZECH a.s. uvádějí na trh nový produkt s názvem ŠkoFIN SECURITY, který zkvalitňuje služby spojené s ochranou vozidla proti odcizení a minimalizuje riziko finanční ztráty pro klienta.

Sdílet

ŠkoFIN SECURITY zahrnuje financování formou leasingu nebo úvěru, dále zvýhodněné havarijní pojištění, povinné ručení a balíček CONSTRUCT SECURITY obsahující mechanické zabezpečovací zařízení spolu s pojištěním spoluúčasti v případě odcizení vozidla. Pojištění a zabezpečovací zařízení jsou za zvýhodněných podmínek součástí měsíčních splátek. Tato nabídka platí pro všechny modelové řady značek Škoda, Volkswagen, SEAT a Audi.

Nový produkt garantuje klientům ŠkoFINu v rámci této akce vyplacení spoluúčasti, odečtené pojišťovnou z pojistného plnění v případě odcizení vozidla. Dorovnání je hrazeno v plné výši sjednané spoluúčasti a to až do výše 10 % z celkového pojistného plnění pojistitele. Stanovení výše plnění probíhá vždy na základě závěrečného likvidačního protokolu od pojistitele, u kterého bylo vozidlo havarijně pojištěno.

Příklad:

v případě odcizení vozidla v pořizovací hodnotě (pojistné částce) 590.000,– Kč činí úhrada až 59.000 Kč z titulu spoluúčasti za roční poplatek 689,– Kč. Pojištění spoluúčasti navíc chrání klienta po celou dobu financování vozu od ŠkoFINu a to až po dobu 5 let.

Kategorie poplatků podle ceny:

  • Cena vozidla do výše 599.999,– Kč : roční poplatek 689,– Kč
  • Cena vozidla od 600.000,– Kč do výše 1.199.999,– Kč : roční poplatek 857,– Kč
  • Cena vozidla od 1.200.000,– Kč do výše 1.800.000,– Kč : roční poplatek 981,– Kč
  • Cena vozidla nad 1.800.001,– Kč : roční poplatek 1.985,– Kč
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).