Hlavní navigace

Nový portál České spořitelny www.investicnicentrum.cz - vše pro investory na jednom místě

[Tisková zpráva] Česká spořitelna v září spustila nový internetový portál www.investicnicentrum.cz pro investory a zájemce o investování. Bezplatný portál o investování si klienti mohou navíc nastavit přesně podle svých potřeb.

Sdílet

-    Česká spořitelna spustila v září nový internetový portál www.investicni­centrum.cz pro investory a zájemce o investování

-    Investiční centrum ČS je bezplatný portál, který si klienti mohou nastavit přesně podle svých potřeb

-    Portál přináší detailní aktuální informace o titulech, indexech a sazbách z celosvětových trhů

-    Kompletní nabídka investičních produktů ČS a ISČS, analýzy a prognózy analytického týmu ČS a Erste Group, vzdělávání v oblasti investic

Na jednom místě tak nyní najdou detailní informace z finančních trhů, kompletní nabídku investičních produktů České spořitelny a Investiční společnosti ČS či analýzy a prognózy analytického týmu České spořitelny i celé Erste Group. Portál www.investicni­centrum.cz bude navíc plnit i vzdělávací roli, a to zcela bezplatně.

„Úspěšné investování vyžaduje kvalitní a včasné informace. Proto přicházíme s novým a na českém trhu jedinečným internetovým portálem, který našim klientům přináší kompletní a aktuální informace z finančních trhů. Portál na stejné bázi začne postupně využívat celá Erste Group, již teď má své příznivce v Rakousku a Rumunsku,“ uvedl Pavel Kráčmar, ředitel úseku retailové distribuce produktů finančních trhů v České spořitelně. „Věřím, že díky vzdělávací sekci Investičního centra České spořitelny se také zvýší finanční gramotnost české populace v oblasti investic,“ dodal Pavel Kráčmar.

Investiční centrum České spořitelny si klienti mohou nastavit podle svých potřeb. Díky službě Moje centrum si mohou přizpůsobit vstupní stránku, ale také si mohou nechat zasílat denní ceny podílových fondů a jejich výkonností, měsíční zprávy k vybraným fondům Investiční společnosti ČS, měsíčník Fondy a trhy, kurzovní lístek České spořitelny nebo si mohou objednat zasílání prognóz a analýz banky. Klienti si také mohou vytvořit svoje modelové portfolio nebo sledovat vybrané tituly a nastavit si u nich zaslání upozornění při dosažení či překročení nastavené ceny.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).