Hlavní navigace

Daniel Krištof personálním ředitelem DIRECT Pojišťovny

Dne 1. září 2008 nastoupil na pozici HR ředitele DIRECT Pojišťovny Daniel Krištof (29). Přichází ze společnosti Deloitte, kde působil na několika manažerských pozicích, naposledy vedl divizi Human Capital Advisory Services (poradenství v oblasti lidských zdrojů) pro Českou a Slovenskou republiku. V nové pozici bude Daniel Krištof odpovědný za řízení HR procesů DIRECT Pojišťovny.

Sdílet

Daniel Krištof má v oblasti řízení lidských zdrojů dlouholeté zkušenosti. Vystudoval psychologii na Univerzitě Karlově, pracoval jako psycholog pro ČEZ a jako projektový manažer a trenér pro společnost Training & Consulting Centre. Od dubna roku 2003 působil ve společnosti Deloitte.

Nový personální ředitel DIRECT Pojišťovny má bohaté zkušenosti s řízením projektů ve střední Evropě pro klienty působící v sektoru výroby, energetiky a finančních služeb (například Cadence Innovation, CEMEX, ENEL, United Bulgarian Bank, Croatia Osiguranje). V letech 2005 až 2007 zakládal v Chorvatsku Human Capital Advisory Services

.

Daniel Krištof hovoří plynně anglicky, domluví se také německy a chorvatsky. Je ženatý, mezi jeho koníčky patří fotografování a sport, především hiking, cyklistika a plavání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).