Hlavní navigace

Nový Media Manager v ČSOB

[Tisková zpráva] Do ČSOB přichází na místo Media Manager Regina Sehnalová (35), která na tomto postu nahradí Pavola Mačingu.

Sdílet


„Na starosti budu mít především nákup médií a koordinaci kampaní. Na nové prostředí a kolegy se těším, osobně hodlám využít veškeré své dosavadní zkušenosti a bohatou praxi,“ nechala se slyšet Regina Sehnalová, nový Media Manager.

V oblasti komunikace a médii se Regina Sehnalová pohybuje téměř patnáct let. Před nástupem do ČSOB působila pět let jako Vedoucí oddělení plánování a nákupu médií ve společnosti Telefónica O2. Zkušenosti má také z mediální agentury MindShare, kde po tři roky zastávala pozici Media Plannera. Před tím působila také na pozici Obchodní a marketingové ředitelky Country Radia či jako Marketingový manažer ve společnosti ARBOmedia.

Regina Sehnalová vystudovala v letech 1992 – 1998 Podnikohos­podářskou fakultu na VŠE v Praze. Inženýrské studium absolvovala v programu Podniková ekonomika a management se specializací na Obchodní podnikání. Regina Sehnalová je svobodná, mezi její záliby patří cestování a sport.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).