Hlavní navigace

Nový design karet CCS

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. zahájila v letošním roce distribuci svých karet v novém designu. V současné době se jedná o firemní karty CCS Limit a CCS Business, o věrnostní kartu CCS Bonus a multifunkční osobní asistenční kartu CCS Asistent. „Naším cílem bylo především sjednotit řadu karetních produktů CCS a do nového řešení promítnout prvky, které budou více profilovat značku CCS v jejím přirozeném prostředí – automobilové dopravě a souvisejících motoristických službách,“ informoval v souvislosti s uvedením karet CCS s novým designem Patrik Daďa, generální ředitel CCS České společnosti pro platební karty a.s.

Sdílet

Nová grafika karet je založena na využití nejjednoduššího a současně nejsilnějšího znaku, který symbolizuje motorismus a automobilovou dopravu – auta samotného, přesněji řečeno charakteristické části jeho karoserie. Široké spektrum barev nám poskytuje téměř neomezenou modularitu využití pro další produkty, doplnil David Sroka, manažer firemní komunikace CCS, a dodal: Nedílnou součástí nových vizuálů karet CCS jsou modernizovaná produktová loga, která budou postupně rozšířena na všechny služby a produkty nabízené CCS.

K dokončení obměny většiny karet CCS, které jsou v současné době v oběhu, za karty v novém designu, dojde do konce roku 2007. Grafické řešení karet pro CCS realizovala společnost Proximity.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).