Hlavní navigace

Novou tiskovou mluvčí ING Retail ČR/SR je Daniela Velová

[Tisková zpráva] Pozici manažerky interní a externí komunikace a tiskové mluvčí zastává od 1. července 2010 Daniela Velová. Dosavadní manažerka komunikace Alexandra Gjurić odchází do Amsterdamu na pozici Senior Communications Manager v ING Insurance Central Europe.

Sdílet

Daniela Velová bude zajišťovat komunikaci retailové části ING v České republice i na Slovensku, do níž patří životní pojištění, penzijní připojištění, spořicí účet ING Konto a podílové fondy. Alexandra Gjurić bude mít nově na starosti řízení týmu komunikace interního transformačního programu v rámci regionu ING Insurance Central Europe. Ten zahrnuje Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Španělsko, Řecko a Turecko. 

Daniela Velová přichází do ING z PR agentury Native PR, kde působila na pozici Accout Director. V oblasti Public Relations se pohybuje již 6 let a za tu dobu zajišťovala služby pro klienty jako PKN Orlen, Unipetrol, Benzina, Neckermann Cestovní kancelář, Radegast Birell či Tesco. Poslední tři roky pracovala v rámci agentury také pro ING ČR/SR. Zkušenosti v minulosti získala i v několika médiích, v nichž působila jako editorka nebo redaktorka ekonomických rubrik. Je absolventkou Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a k jejím koníčkům patří fotografie a nejrůznější sportovní aktivity.

Alexandra Gjurić má již deset let zkušeností v PR. Poslední čtyři roky působila v retailové části ING, nejdříve jako manažerka komunikace a tisková mluvčí ING ČR a od začátku roku 2009 v téže pozici i pro Slovensko. Předtím pracovala v PR agentuře Weber Shandwick, kde měla na starosti klienty TELE2, AMCICO AIG Life a další, v internetovém portále Atlas.cz a v TV Prima. Ve volném čase se věnuje kynologii a literatuře.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).