Hlavní navigace

Novou personální ředitelkou Ernst & Young se stala Iveta Richter

Praha, 10. května 2006 — Novou personální ředitelkou společnosti Ernst & Young v České republice byla jmenována Iveta Richter. Před nástupem k Ernst & Young pracovala Iveta Richter jako personální ředitelka společnosti Pfizer v České republice.

Sdílet

Nově jmenovaná personální ředitelka firmy Ernst & Young, Iveta Richter, má bohaté zkušenosti s problematikou lidských zdrojů i s multikulturním prostředím.

Svou profesionální dráhu zahájila v roce 1993 jako personální konzultant pro vyhledávání kandidátů na manažerské pozice (Executive search consultant) v sektoru rychloobrátkového spotřebního zboží (FMCG) a médií.Následně pracovala na pozici regionální personální ředitelky společnosti Warner Lambert s působností v České republice, Rusku, Polsku a Maďarsku. V roce 1999 byla převedena do Manchesteru ve Velké Británii jako personální ředitelka výrobního závodu Warner Lambert. Po sloučení společností Warner Lambert a Pfizer pracovala pro centrálu Pfizer v New Yorku jako personální ředitelka pro interní komunikaci pro Evropu; do její kompetence patřilo 15 zemí v Evropě a v Kanadě. V roce 2001 se jí podařilo úspěšně řídit proces řešení otázek lidských zdrojů v rámci fúze společností Pfizer a Pharmacia v České republice.

Iveta Richter absolvovala VŠE Praha v roce 1986. Hovoří česky, anglicky, francouzsky, německy a rusky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).