Hlavní navigace

Novou obchodní ředitelkou společnosti FINEP CZ se stala Sylva Krtilová

Praha, 8. září 2008 – Novou obchodní ředitelkou společnosti FINEP CZ se stala Sylva Krtilová. Na starosti bude mít kromě vedení obchodního oddělení, také vedení prodejního a klientského centra.

Sdílet

„Mým hlavním cílem je rozvoj obchodní sítě a rozšiřování služeb a servisu pro naše zákazníky tak, aby spokojenost každého z nich byla u nás na prvním místě. Nabídnout klientům takový servis, aby se na nás mohli vždy s důvěrou znovu obrátit. Dále bych se ráda zaměřila na vyhledávání nových segmentů, které může naše společnost v rámci developerských aktivit rozvíjet,“ uvedla Sylva Krtilová.

Sylva Krtilová absolvovala Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ihned po studiích začala pracovat v oblasti komerčních a rezidenčních realit a developmentu. Od roku 2002 pracovala jako specialista developerských projektů ve společnosti HOCHTIEF CZ a.s., divizi Property Development, kde zodpovídala za přípravu, prodej a marketing rezidenčních projektů.

Sylva Krtilová se narodila v roce 1970. Mezi její záliby patří sport, četba historických a detektivních románů a cestování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).