Hlavní navigace

Novou ČSOB regionální pobočku pro korporátní klientelu v Olomouci bude řídit Vladimír Malcánek

Ředitelem nově otevřené ČSOB regionální pobočky pro korporátní klientelu v Olomouci byl jmenován Vladimír Malcánek. Banka rozšiřuje počet svých korporátních poboček celkově na 11. Regionální pobočky pro korporátní klientelu zajišťují komplexní obsluhu velkých podniků s ročním obratem vyšším než 300 mil. Kč a zároveň také obsluhu dceřiných společností zahraničních firem.

Sdílet

ČSOB vždy poskytovala korporátním klientům bankovní obsluhu nejvyšších standardů a naším cílem je zůstat pro korporátní klienty nadále referenční a preferovanou bankou pro naplnění jejich potřeb a tuto pozici dále posilovat. Vytížení stávajících moravských poboček v Brně a Ostravě je již velmi vysoké, a tak v návaznosti na výborné výsledky korporátního segmentu v posledních letech a zřetelný potenciál obchodních příležitostí v olomouckém regionu vedení ČSOB odsouhlasilo posílení našeho obchodního zastoupení na Moravě. Úkolem nové regionální pobočky bude proto zejména akvizice nových klientů, uvedl Ing. Petr Hutla, vrchní ředitel Korporátního a institucionálního bankovnictví ČSOB.

Ing. Vladimír Malcánek (36) zahájil svoji profesní kariéru v roce 1993 v Sigmě Lutín v exportním oddělení. První zkušenosti s bankovní problematikou získal v Bance Haná v letech 1994 a 95 na pozici úvěrového specialisty. Od roku 1995 pracoval v nynější HVB Bank Czech Republic, kde začínal jako poradce firemních zákazníků. V roce 1998 se stal ředitelem pobočky pro firemní klientelu v Olomouci a od roku 2002 působil jako senior firemní poradce pro velké zákazníky na pobočce v Brně.

Vladimír Malcánek vystudoval obor Ekonomiku a řízení metalurgie na Vysoké škole báňské v Ostravě. V rámci svého působení v HVB Bank absolvoval studijní pobyt na téma Financování zahraničního obchodu v mateřské bance v Mnichově. Ve volném čase se věnuje především své rodině. Rád si zahraje squash či si zajde zaběhat, rovněž se zajímá o literaturu a kvalitní hudbu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).