Hlavní navigace

Novinky od Equa bank: nastavitelná multiměnová platební karta či dvojjazyčné aplikace pro chytré telefony

[Tisková zpráva] Od chvíle, kdy na konci června 2011 oficiálně zahájila činnost na českém trhu, čelila Equa bank otázkám, jak bude vypadat její nová nabídka a na co bude lákat další klienty. Odpovědí se veřejnost dočká v polovině září, kdy zástupci banky představí novou skladbu produktů a služeb navázaných na nejnovější technologickou bankovní platformu.

Sdílet

Equa bank zatím odhaluje dvě z připravovaných novinek: jako první na českém trhu nabídne kompletní dvojjazyčnou bankovní aplikaci pro chytré telefony, která umožňuje provádění plateb přes iPhone i Android jak v češtině, tak i v angličtině. Představí také první debetní MasterCard kartu k běžnému účtu ve více měnách, u níž si klient sám může nastavit a regulovat všechny vlastnosti přes internet.

„Náš úplně nový, technologicky vyspělý bankovní systém zajistí klientům mnoho výhod. V rámci mobilního bankovnictví nabídneme jako první na trhu plně funkční, nikoliv limitované, aplikace pro chytré telefony. Určitě si získají oblibu, protože jsou velmi snadno ovladatelné a uživatelsky mimořádně příjemné,“ uvádí David Putts, výkonný ředitel Equa bank.

Equa bank přináší propojení nejmodernějších bankovních technologií s plnohodnotným klientským servisem, kde je individuální přístup k požadavkům klientů samozřejmostí. Equa bank má v současnosti 7 poboček v největších českých městech – v Praze (2×), Hradci Králové, Liberci, Plzni, Brně a Mladé Boleslavi. Další budou otevřeny v průběhu podzimu a  postupně i v příštím roce.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).