Hlavní navigace

Novinka: úrazové pojištění Family od Generali

Úrazové pojištění je jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších druhů pojištění. Přesto je stále ještě prostor k vylepšování a zavádění nových produktů.

Sdílet

P R A H A – Generali Pojišťovna a.s. přichází od 1. 7. 2006 na český trh s novým produktem úrazového pojištění osob s názvem Family. Jedná se o úrazové pojištění určené pro rodiny, to znamená, že v rámci jediné smlouvy se může pojistit více osob – celá rodina. Každému lze přitom sjednat takovou pojistnou ochranu, o kterou má zájem, takže se může pojištění jednotlivých osob lišit.

ČÍM SE POJIŠTĚNÍ FAMILY LIŠÍ OD OSTATNÍCH PRODUKTŮ NA TRHU

Mimo flexibility je výrazným odlišujícím prvkem variabilita pojištění. Trvalé následky úrazu lze sjednat ve variantě s plněním od 0,001 % nebo od 10 % stupně invalidity, podobná volba existuje u denního odškodného. To lze sjednat i v omezené variantě jen pro vyjmenované úrazy (zahrnuje zejména zlomeniny, popáleniny a poranění vnitřních orgánů). Klient tak získává možnost sjednat si pojištění buď v komplexní variantě nebo ve variantě pro případ závažnějších úrazů, která mu umožní uspořit na pojistném.

„Záleží vždy na prioritách a přání každého z našich klientů. Mezi naše již tradiční výhody patří také plnění až pětinásobku ze sjednané pojistné částky, a to v případě trvalých následků v rozsahu 100 % nebo denní odškodné s výplatou již od 1. dne léčení úrazu a výplatou dvojnásobného odškodného v případě bezprostřední hospitalizace v důsledku úrazu,“ vysvětluje Ing. Petr Hájek, ředitel odboru pojištění osob pojišťovny Generali.

VÝHODA OPROTI JEDNOTLIVÝM POJISTKÁM – SLEVY

Pokud klienti, kteří mají sjednáno životního pojištění Generali a nově využijí nabídky Úrazového pojištění Family, mají možnost získat slevu 10 – 15 %. Jako další bonus je poskytována exklusivní sleva za počet osob. Ta může představovat dalších 10 – 30 %.

Ve smlouvě může být zahrnuto maximálně 8 osob = čtyři dospělí (rodiče a až dvě plnoleté děti) a čtyři nezletilé děti (max. do 17 let). Minimální počet pojištěných v jedné smlouvě je stanoven na dvě osoby. Nijak přitom nezáleží na tom, zda těmito dvěma osobami jsou manželé, dvě děti nebo jeden rodič a jedno dítě.

Další informace naleznete na: www.generali.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).