Hlavní navigace

Novinka České pojišťovny pro uživatele chytrých mobilních telefonů

[Tisková zpráva] ČP jako první pojišťovna v Česku nabídne jednoduchou aplikaci pro „smartphony“.

SdíletNejlepší řešení jsou ta, která jsou jednoduchá. Když se k takovému řešení přidá i atribut chytrosti, je efekt dvojnásobný. Podobně uvažuje i Česká pojišťovna, která v březnu jako první pojišťovna na českém trhu představí veřejnosti svou aplikaci pro takzvané chytré mobilní telefony.

„Smartphony“ (smart = chytrý, phone = telefon) se aktuálně stávají fenoménem mobilního telefonování nejen v České republice. Česká pojišťovna tento trend následuje a přichází s novými možnostmi komunikace s klienty prostřednictvím zcela nové a originálně vyvinuté aplikace pro telefonní přístroje s nejrozšířenějšími operačními systémy Apple (iOS) a Android. 

Od poloviny března 2011 budou moci klienti České pojišťovny začít používat propracovanou aplikaci, která jim nabídne hned několik zajímavých možností využití. „V první fázi máme připravenu verzi pro klienty-motoristy. Ti ji budou moci využít například jako první pomoc po dopravní nehodě. Aplikace poradí jak postupovat a současně umožní rychlé nahlášení dopravní nehody pojišťovně,“ naznačuje první detaily Hana Kovářová, vrchní ředitelka Úseku marketingu České pojišťovny.

Detailní pohled na novou mobilní aplikaci představí Česká pojišťovna v úterý 15. března 2011.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).