Hlavní navigace

Novinka Allianz pojišťovny pro chytré telefony zlevňuje cestovní pojištění a nabízí postupy v krizových situacích

[Tisková zpráva] Allianz pojišťovna dnes spustila další novou aplikaci pro chytré telefony, nazvanou Allianz na cesty, která ideálně doplňuje její cestovní pojištění.

Doba čtení: 1 minuta

Jejím prostřednictvím si totiž cestovatelé mohou nejenom velmi jednoduše sjednat levnější pojištění do zahraničí s neomezenými léčebnými výlohami, ale také získat všechny nezbytné rady pro případné krizové situace. Součástí aplikace je například rychlá volba pro mezinárodní tísňové volání a spořič obrazovky, který obsahuje všechny údaje o cestovateli pro případ, kdyby se mu přihodila například dopravní nehoda, nebo zdravotní indispozice. Novinku si zájemci mohou stáhnout do svého mobilu přes QR kód, nebo z internetových stránek Allianz pojišťovny.

Cestovní pojištění Allianz lze prostřednictvím této aplikace sjednat během pouhých pěti minut, ovšem s tím rozdílem, že je budou mít majitelé chytrých telefonů až do 12. ledna 2012 o 12 procent levnější. Po tomto datu bude sleva 10 procent. Rady a tipy, které tvoří jednou z jejích součástí, informují o tom, co dělat v případě ztráty dokumentů či krádeže věcí, jak postupovat při zdravotních komplikacích nebo při dopravních nehodách. Přinášejí také informace pro motoristy o dopravních předpisech v jednotlivých zemích, kontakty na zastupitelské úřady, informace o případných doporučených očkováních a spoustu dalších užitečných dat.

Allianz na cesty navazuje na úspěšnou aplikaci Allianz Křižovatky, kterou česká pobočka evropské pojišťovací jedničky představila začátkem října. Jde o interaktivní hru, určenou pro trénink správného projíždění křižovatek. Lidé každého věku mohou jejím prostřednictvím trénovat situace, které musí denně řešit v provozu jako motoristé. Aplikaci má v mobilu již 9 tisíc uživatelů. Většina z nich zatím spíš jen trénuje, ale více než 500 z nich hraje a hlavně soutěží! A jsou mezi nimi i rekordmani, kteří dosahují excelentních výsledků, měsíc od měsíce se zlepšují a tři nejlepší každý měsíc získávají 50% slevu na povinné ručení.