Hlavní navigace

Novinka Allianz pojišťovny pro chytré telefony zlevňuje cestovní pojištění a nabízí postupy v krizových situacích

[Tisková zpráva] Allianz pojišťovna dnes spustila další novou aplikaci pro chytré telefony, nazvanou Allianz na cesty, která ideálně doplňuje její cestovní pojištění.

Sdílet

Jejím prostřednictvím si totiž cestovatelé mohou nejenom velmi jednoduše sjednat levnější pojištění do zahraničí s neomezenými léčebnými výlohami, ale také získat všechny nezbytné rady pro případné krizové situace. Součástí aplikace je například rychlá volba pro mezinárodní tísňové volání a spořič obrazovky, který obsahuje všechny údaje o cestovateli pro případ, kdyby se mu přihodila například dopravní nehoda, nebo zdravotní indispozice. Novinku si zájemci mohou stáhnout do svého mobilu přes QR kód, nebo z internetových stránek Allianz pojišťovny.

Cestovní pojištění Allianz lze prostřednictvím této aplikace sjednat během pouhých pěti minut, ovšem s tím rozdílem, že je budou mít majitelé chytrých telefonů až do 12. ledna 2012 o 12 procent levnější. Po tomto datu bude sleva 10 procent. Rady a tipy, které tvoří jednou z jejích součástí, informují o tom, co dělat v případě ztráty dokumentů či krádeže věcí, jak postupovat při zdravotních komplikacích nebo při dopravních nehodách. Přinášejí také informace pro motoristy o dopravních předpisech v jednotlivých zemích, kontakty na zastupitelské úřady, informace o případných doporučených očkováních a spoustu dalších užitečných dat.

Allianz na cesty navazuje na úspěšnou aplikaci Allianz Křižovatky, kterou česká pobočka evropské pojišťovací jedničky představila začátkem října. Jde o interaktivní hru, určenou pro trénink správného projíždění křižovatek. Lidé každého věku mohou jejím prostřednictvím trénovat situace, které musí denně řešit v provozu jako motoristé. Aplikaci má v mobilu již 9 tisíc uživatelů. Většina z nich zatím spíš jen trénuje, ale více než 500 z nich hraje a hlavně soutěží! A jsou mezi nimi i rekordmani, kteří dosahují excelentních výsledků, měsíc od měsíce se zlepšují a tři nejlepší každý měsíc získávají 50% slevu na povinné ručení.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).