Hlavní navigace

Noví klienti Penzijního fondu Komerční banky získají nyní bonus 500 Kč a řadu dalších výhod

Penzijní fond Komerční banky, čtvrtý největší penzijní fond na českém trhu, připravil pro nové klienty tradiční jarní marketingovou kampaň. Díky spolupráci s Komerční bankou mohou získat noví klienti bonus 500 korun a řadu dalších výhod.

Sdílet

Při uzavření smlouvy o penzijním připojištění na pobočce Komerční banky nebo prostřednictvím telefonního centra Komerční banky získají noví klienti PF KB bonus 500 Kč. Nabídka platí pro první 4 000 klientů, kteří uzavřou smlouvu v období od 2. března do 30. dubna 2009.

Komerční banka připíše na účet penzijního připojištění bonus novým klientům, kteří si sjednají vlastní příspěvek minimálně 300 Kč měsíčně a první příspěvek bude připsán na jejich účet u fondu nejpozději 29. května 2009.

Noví klienti mohou dále využívat 5 trvalých výhod Penzijního fondu Komerční banky:

Všichni noví klienti Penzijního fondu Komerční banky dostanou zdarma oblíbenou kartu Sphere, která jim umožní ve vybraných obchodech a provozovnách služeb nakupovat se slevou až 40 procent, uvedla Eliška Martinková, marketingová manažerka Penzijního fondu Komerční banky.

Všechny služby Penzijního fondu Komerční banky – od sjednání smlouvy, servisu, poradenství až po výplatu dávky – jsou zdarma.

Stále oblíbenější je také on-line přístup k účtu účastníka přes internet. Účastníci PF KB tak mohou kontrolovat on-line připsané platby, tisknout aktuální výpisy, elektronickou cestou provádět změny ve smlouvě nebo si vypočítat konkrétní výši vybrané dávky.

Další výhodou spoření u PF KB je možnost požádat o mimořádnou výplatu první splátky doživotní penze, a to až do výše jedné třetiny celkového objemu finančních prostředků evidovaných na individuálním účtu účastníka.

Významnou výhodou PF KB je jeho stabilita a finanční síla. PF KB patří od počátku existence k největším penzijním fondům na trhu penzijního připojištění. V současné době je čtvrtým největším penzijním fondem v objemu spravovaného majetku. PF KB je součástí Finanční skupiny Société Générale, jedné z největších finančních skupin v Evropě. Vykazuje dlouhodobě stabilní hospodářské výsledky a je nositelem ratingu Aa1.cz od renomované ratingové agentury Moody’s, což je nejlepší rating, který může penzijní fond v České republice dosáhnout.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).