Hlavní navigace

Nově vznikající životní pojišťovna ING na Ukrajině bude mít českého obchodního ředitele

(Praha, 30. září) – Na vzniku a rozvoji ING LIFE Ukraine se od 1. září jako člen nejvyššího vedení podílí Čech. Obchodním ředitelem pojišťovny ING se stal Dušan Quis, který doposud pracoval jako ředitel ING Obchodní služby v České republice.

Sdílet

„Nabídka vytvořit a rozvíjet životní pojišťovnu ING na Ukrajině byla velmi lákavá od samého počátku. Možnost budovat obchodní síť od nuly je obrovskou výzvou. Začátek jistě nebude jednoduchý, ale věřím, že se ING povede navázat na úspěchy budování životních pojišťoven na zelené louce z ostatních zemí středo a východoevropského regionu,“ komentoval své jmenování Dušan Quis. „Ukrajina je navíc země s nádhernou přírodou, zajímavou historií a kulturou,“ dodal.

Ukrajina se svými více než 45 miliony obyvatel představuje pro ING trh s velkým potenciálem v oblasti životního pojištění.

Dušan Quis (32) vystudoval VŠE v Praze, Fakultu podnikohospodář­skou. Již během studií pracoval ve společnosti Provident Financial na pozici Project Manager, poté jako regionální manager obchodu. Do ING přišel v květnu 2005 a obsadil pozici agenturního ředitele. O dva roky později se stal manažerem Podpory prodeje Obchodní služby ING ČR, v lednu letošního roku byl jmenován jedním z ředitelů ING Obchodní služby. Mezi jeho koníčky patří cestování, lyžování, rafting a horská turistika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).