Hlavní navigace

Nové tarify T-Mobile: ofenzíva pokračuje

Tarify T-Mobile Relax: bezkonkurenční minutové ceny a zvýhodněný poměr paušál/volné minuty. K tarifu Data Unlimited Special 80 volných minut. Speciální akce: volání o víkendu zadarmo.

Sdílet

Praha 24. srpna 2004 – Zákazníci T-Mobile budou mít od 1. září k dispozici čtyři nové tarify pod názvem T-Mobile Relax, které spolu s variací HIT nabízejí nejvýhodnější sazby za volání na českém trhu. Jde o další významný krok v oblasti cen. Tarify T-Mobile Relax nejspíš způsobí pozitivní šok růžovým a negativní šok zeleným a všem ostatním, uvádí u příležitosti uvedení nových tarifů marketingový ředitel společnosti Jiří Dvorjančanský.

Základní známkou nových tarifů jsou nejvýhodnější ceny za minutu volání do všech sítí, razantní zvýšení počtu volných minut v rámci paušálu a částečné sjednocení cen. Cena volání se v nových tarifech pohybuje od 2,40 do 6,00 Kč za minutu. Jde o sazby, které jsou o až o polovinu levnější, než nabízí konkurence. Poměr mezi paušálem a volnými minutami byl zvýhodněn v průměru přibližně o 11 procent

Nové tarify také přinášejí zjednodušení. U obou vyšších tarifů platí jediná cena pro volání do kterékoliv sítě v rámci České republiky. Nové tarify ale nejsou stejné za každou cenu. U tarifu (T-Mobile Relax 30) zůstává na přání zákazníků rozlišena cena za volání do domácí sítě a do sítí ostatních, a tím je významně zvýhodněna cena za volání do vlastní sítě. Dvě sazby platí také pro druhý nejnižší tarif T-Mobile Relax 80. Ceny za hovory jsou samozřejmě stejné ve špičce i mimo špičku, takže uživatelé nemusí myslet na to, kdy je volání výhodnější.

S tarify T-Mobile Relax je život jednodušší – zákazníci mohou telefonovat bez obav z výše svého účtu. Po tarifech Relax v roamingu nyní přicházíme na trh i s nabídkou pro volání v rámci ČR. Už tradičně jsme si tuto změnu nechali na září a věřím, že naši zákazníci budou mile překvapeni, doplňuje J. Dvorjančanský.

Uvedení nových tarifů pod názvem T-Mobile Relax je součástí strategie ´It´s OK to call´ skupiny T-Mobile International, která patří k největším operátorům mobilních sítí na světě a je jediný nadnárodní operátor působící na českém trhu.

Ceník T-Mobile Relax
T-Mobile Relax 30 T-Mobile Relax 80 T-Mobile Relax 250 T-Mobile Relax 500 T-Mobile
HIT standard HIT standard HIT standard HIT standard Relax Partner
měsíční paušál 190 450 990 1790 39
volné minuty 30 80 250 500 0
volné SMS 0/20* 0/20* 0/20* 0/20* 0/20*
T-Mobile 3,2 4 2,8 3,5 2,8 3,5 2,4 3 2,50**
(3,50)
ostatní sítě 4,8 6 3,6 4,5 5,5
T-Mobile- víkendy Do 30.11.2004 zdarma
SMS 1 1,7 1 1,7 1 1,7 1 1,7 1,7

* Každý zákazník získá po registraci na t-zones 20 SMS do všech sítí zdarma.
** Promo sazba do konce roku 2004.
Ceny v Kč bez DPH 19 %.

Akce: O víkendu volejte zadarmo!

U příležitosti představení nových tarifních programů T-Mobile Relax přichystala společnost speciální nabídku pro všechny, kdo si nové tarifní programy pořídí: až do konce listopadu mohou o víkendu volat v rámci sítě T-Mobile zcela zdarma! Víkendy zdarma se vztahují také na státní svátky a volání do hlasové schránky. Víkendové volání zdarma nespotřebovává volné minuty v rámci tarifu.

Ti, kdo budou využívat nový tarif T-Mobile Relax Partner zase až do konce listopadu mohou v rámci sítě T-Mobile volat za zvýhodněnou sazbu 2,50 Kč/min, tedy o korunu levněji oproti standardní ceně.

T-Mobile Data Unlimited Special

Od 1.9.2004 si klienti T-Mobile mohou aktivovat zcela nový datový tarif T-Mobile Data Unlimited Special. Ten kromě neomezeného připojení k internetu prostřednictvím GPRS nabízí ještě 80 volných minut do sítě T-Mobile měsíčně, po celý první rok trvání smlouvy. Měsíční paušál je pouhých 649 Kč. Pro získání tarifu za těchto podmínek je třeba podepsat do 31.12. t.r. smlouvu na jeden rok.

Prakticky po celém území České republiky, všude tam, kde má síť T-Mobile pokrytí, se naši klienti mohou prostřednictvím GPRS připojit k internetu a to rychlostí až 85,6 kbps. Nemusí přitom hledět na dobu připojení ani objem přenesených dat. Jakmile letos spustíme EDGE, budou klienti moci v rámci stejného tarifu využívat i tuto novou a výrazně rychlejší technologii, upřesnil Jiří Dvorjančanský.

Tarif Student a Tarif 20 + 20 stále v nabídce

Velmi úspěšný tarif Student, který je nyní opět jediným speciálním tarifem pro studenty na českém trhu, zůstává i nadále v nabídce. Studenti se velmi dobře orientují v nabídce mobilních služeb a patří k našim nejnáročnějším zákazníkům. Snažíme se jim maximálně vyjít vstříc. Řada z nich využívá služby s přidanou hodnotou jako jsou MMS či stahování Java her a aplikací přímo do mobilu, uvádí Jiří Dvorjančanský. V rámci měsíčního paušálu 190 Kč studenti kromě 50 volných minut do všech sítí a 30 volných SMS v rámci sítě T-Mobile získávají také tři stažení Java her, log nebo MMS motivů, tři odeslané MMS a tři odpovědní SMS v rámci služby T-Mobile Navigator.

I nadále si mohou zájemci vybrat také Tarif 20+ 20, který umožňuje volání do fixní sítě už za 1,30 Kč/min.

Poznámka: všechny ceny uvedeny v Kč bez DPH 19%

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).