Hlavní navigace

Nové Strukturované dluhopisy UniCredit Bank GREEN TECHNOLOGIES 2011 nabízejí zajímavý výnos

Nové strukturované dluhopisy nabízejí vysokou bezpečnost investice, atraktivní růstový potenciál v horizontu tří let, daňové zvýhodnění pro fyzické osoby, okamžitou likviditu a investování bez poplatků. UniCredit Bank nově nabízí Strukturovaný dluhopis GREEN TECHNOLOGIES I./2011 pro dynamičtější investory, pro konzervativně zaměřené investory se střednědobým investičním horizontem má připraven Strukturovaný dluhopis GREEN TECHNOLOGIES II./2011. Podkladové aktivum Strukturovaných dluhopisů GREEN TECHNOLOGIES 2011 je tvořeno košem akcií třiceti společností, které dodávají, případně při své činnosti využívají, technologie a zařízení pozitivně ovlivňující stav životního prostředí.

Sdílet

UniCredit Bank Strukturovaný dluhopis GREEN TECHNOLOGIES II./2011 je určen spíše konzervativně zaměřeným investorům se střednědobým investičním horizontem, kteří nechtějí nést riziko možného poklesu hodnoty investovaných prostředků. Nabídku pro méně konzervativní investory popisuje Jakub Dusílek, ředitel divize segmentového a produktového řízení retailového bankovnictví UniCredit Bank: „Dynamičtější investoři hledající vyšší potenciální výnos při akceptaci omezeného rizika si u nás mohou zvolit Strukturovaný dluhopis GREEN TECHNOLOGIES I./2011“.

Podkladové aktivum Strukturovaných dluhopisů GREEN TECHNOLOGIES 2011 je tvořeno košem akcií třiceti společností, které dodávají, případně při své činnosti využívají, technologie a zařízení pozitivně ovlivňující stav životního prostředí. Jedná se například o firmy stojící na čele technologického pokroku v oblasti alternativních zdrojů elektrické energie. Ze společností specializujících se na vývoj, výrobu a prodej zařízení na využívání sluneční energie jsou to například SunPower, Q-CELLS, nebo SolarWorld. Součástí koše je také španělská energetická firma Iberdrola Renovables, která je největším evropským producentem elektrické energie získané z větrných elektráren. Z Ooblasti vodního a odpadového hospodářství jsou mj. zastoupeny společnostmi Suez, Veolia, Kurita Water Industries a Waste Managemet. Nechybí pak ani producenti nerostů potřebných k výrobě technologií omezujících znečištění životního prostředí, mezi kterými můžeme jmenovat Impala Platinum Holdings. „S novými Strukturovanými dluhopisy GREEN TECHNOLOGIES 2011 tedy nabízíme možnost podílet se ve tříletém horizontu na výnosu všech těchto významných firem působících v oblasti technologií přispívajících k ochraně životního prostředí,“ upřesňuje opět Jakub Dusílek.

  • Vysoká bezpečnost investice
  • Atraktivní růstový potenciál
  • Daňové zvýhodnění pro fyzické osoby
  • Okamžitá likvidita
  • Investování bez poplatku
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).