Hlavní navigace

Nové sídlo společnosti CENTRAL GROUP

Developerská společnost CENTRAL GROUP má od 1. října 2004 sídlo na nové adrese – ve výškové budově EMPIRIA v Praze 4, přímo u stanice metra Pankrác. Nové prostory nabídnou lepší a komfortnější zázemí pro obchodní jednání s klienty.

Sdílet

Pro lepší představu o novém bydlení budou k nahlédnutí modely a počítačové animace všech bytových projektů z nabídky společnosti. Firma plánuje i otevření vzorkovny s ukázkami nového provedení bytů a domů a také s ukázkami možností klientských změn.

Hlavní prodejní místo na Pankráci je pro klienty otevřeno každý všední den od 8 do 18 hodin, doplňuje informace David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a dodává: Informační centrum na Václavském náměstí a ukázkové domy v Hostivici u Prahy jsou otevřeny každý den od 10 do 18 hodin.

Kromě nového sídla také funguje informační centrum v Paláci Koruna v dolní části Václavského náměstí v Praze 1. Dále si je možné prohlédnout tři ukázkové domy v Hostivici u Prahy. V lokalitě Vilová čtvrť je otevřen luxusní samostatně stojící dům typu IMPERIAL a dva řadové domy – typ ALFA a OMEGA. Klienti mohou i nadále navštěvovat obchodní místo v dosavadních prostorech budovy ČMHB a to každý všední den od 8 do 18 hodin.

Společnost CENTRAL GROUP působí v oblasti nového bydlení již více než 10 let – od února 1994. Dosud si již zhruba 3000 klientů vybralo některý z bytů, domů nebo parcel této firmy za svůj domov. Za dobu své existence se společnost vypracovala na první místo na trhu rodinných domů a parcel. Nyní se rozsahem své nové nabídky bytů dostala na první místo i na bytovém trhu.

Miluše Netolická
obchodní a marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).