Hlavní navigace

Nově online odbavení pro všechny

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, ode dneška svým zákazníkům nově nabízí možnost online odbavení zavazadel určených do zavazadlového prostoru letadla.

Sdílet

easyJet již delší dobu umožňuje online odbavení zákazníkům s příručním zavazadlem. Nyní však mohou tuto výhodu využít také cestující se zavazadly určenými k odbavení do zavazadlového prostoru. Díky této službě se cestující odbaví již doma na easyJet.com, a poté jednoduše nechají svá zavazadla společně s dokladem o online odbavení na letišti na přepážce pro rychlé odbavení zavazadel neboli „bag drop point“. Tato nová služba výrazně zkrátí čas strávený na letišti a odbourá stresové situace, které mohou vznikat.

Spojení nové služby „bag drop“ s možností odbavit se online 60 dní před plánovaným odletem, je pro zákazníky velmi atraktivní. Cestující se zavazadly k odbavení do letadla si mohou předtisknout svůj palubní lístek na obě cesty – tam i zpět – dříve, než vůbec odejdou z domu. Díky tomu výrazně ušetří čas strávený na letišti, řekla Dana Dunne, finanční ředitelka easyJet.

Přestože cestující shledávají online odbavení mnohem pohodlnějším, easyJet bude i nadále nabízet možnost klasického odbavení na letišti. Ani klasické ani online odbavení nebude nijak zvláštně zpoplatněno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).