Hlavní navigace

Nové lokality domů v nabídce CENTRAL GROUP

Společnost CENTRAL GROUP nyní nabízí své zděné rodinné domy ve 12 lokalitách v Praze a okolí. Ceny domů na klíč z nabídky společnosti se pohybují již od 2,8 milionu korun, a to včetně DPH, pozemku a luxusního provedení. Novinkou od března 2006 je další etapa luxusních vil v Praze 4 - Kunraticích a další etapa domů v Praze 5 – Slivenci, Praze 10 – Kolovratech a v Líbeznicích u Prahy.

Sdílet

Luxusní vily v Praze 4 – Kunraticích jsou navrženy v provedení REZIDENCE. Samozřejmostí jsou zde například velmi kvalitní dřevěná eurookna, dřevěné vstupní dveře, dřevěné třívrstvé podlahy ve všech obytných místnostech, exkluzivní koupelny s podlahovým přitápěním, moderní oplocení s vraty na dálkové ovládání, příjezdy a přístupy k domu zámkové dlažbě, klempířské konstrukce z titanzinku a řada dalších luxusních prvků. Celkem je v lokalitě Rezidence Nad Skálou v nabídce 14 rodinných domů, a to typu Progres 8, který získal prestižní ocenění Dům roku 2006 a Progres 9. Ceny se zde pohybují od 12,5 mil. korun včetně DPH a pozemku.

V Praze 5 – Slivenci v lokalitě Za Farou je možné vybírat z několika typů řadových domů, dvojdomů a samostatně stojících staveb. Ceny domů se zde pohybují od 4,9 mil. korun, a to včetně pozemku, DPH a luxusního provedení. Rodinné domy budou dokončeny již v září letošního roku. Slivenec nabízí velmi dobrou dostupnost do centra Prahy a veškerou občanskou vybavenost.

V lokalitě Lipany v Praze 10 – Kolovratech bude na jaře tohoto roku zahájena výstavba samostatně stojících rodinných domů a dvojdomů. Nabízeny jsou zde jak domy s tradiční architekturou typu Klasik, tak i domy moderní typu Progres. Zastoupen je zde i nejprodávanější dům společnosti Klasik 4 s dispozicí 5+1 s garáží v ceně již od 4,8 mil. korun vč. pozemku, DPH a luxusního provedení. Tento typ domu je otevřen jako ukázkový v Líbeznicích u Prahy, a to od pátku do neděle od 13 do 18 hod.

Líbeznice u Prahy jsou nyní největší a nejprodávanější lokalitou rodinných domů a parcel v nabídce společnosti CENTRAL GROUP. Domy se zde pohybují již od 2,8 mil. korun vč. pozemku, DPH a luxusního provedení. „V Líbeznících v lokalitě Nová Bašť zajišťujeme kromě výstavby domů také rozsáhlé služby a sportoviště“, upřesňuje Miluše Netolická, obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP. Na jaře 2006 se zde zahajuje výstavba moderního polyfunkčního centra, kde bude stylová pizzerie, fitness se saunou a soláriem, mateřská školka a recepce s pultem centralizované ochrany. Výstavba objektu bude dokončena ještě v tomto roce. Následně se zde budou realizovat také tenisové kurty a další sportoviště.

Společnost CENTRAL GROUP staví výhradně zděné domy. Při výstavbě se používají osvědčené materiály předních výrobců — Porotherm, Bramac, Velux, AQ okna, Vaillant a další. U všech staveb realizovaných společností jsou nyní vystavovány certifikáty kvality od nezávislého Ústavu stavebního zkušebnictví. Dále jsou pro klienty vystavovány certifikáty na jakost provedení od dodavatelů hlavních stavebních materiálů. „Proto můžeme nabídnout svým klientům prodlouženou záruku na kvalitu svých staveb“, doplňuje Miluše Netolická. U všech nových domů nabízí společnost CENTRAL GROUP luxusní provedení již v základní ceně. Samozřejmostí jsou například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).