Hlavní navigace

Nové kalkulačky na webu ČSOB opět vylepšují orientaci v produktech

Nové on-line kalkulačky spuštěné na adrese www.csob.cz/kalkulacky vylepšují návštěvníkům orientaci v produktech ČSOB. Zájemce může s jejich pomocí zjistit měsíční náklady na vedení účtu, spočítat si dostupné úspory, dozvědět se maximální výši státní podpory při spoření. Problémem není ani odeslání on-line žádosti o zřízení hypotéky nebo půjčky přímo na pobočku ČSOB.

Sdílet

Firemním klientům je zase určena kalkulačka provozního a investičního financování, která nabízí podrobnosti o dostupných úvěrových limitech. Návštěvníci webu ČSOB mají také nově možnost sjednat si on-line povinné ručení. „O interaktivní a rychlé služby je mezi veřejností stále vyšší zájem. Vždyť jen kalkulačku k ČSOB Hypotéce použilo za poslední měsíc téměř 12 000 klientů,“ popisuje hlavní důvod zavádění podobných novinek Daniel Grinč, ředitel útvaru Produkty přímého prodeje ČSOB.

Například při sjednání povinného ručení odpadne klientovi povinnost navštívit poradce nebo poradenské místo. Po cestovním pojištění jde o další bankopojišťovací produkt, který si klient může vyřídit přes internet. „Předpokládáme, že on-line povinné ručení bude stejně tak úspěšné jako současné cestovní pojištění, které využívá značná část našich klientů. A to nejen díky 10% slevě získané za uzavření přes internet, nebo vzhledem k jednoduchosti řešení,“ doplňuje Grinč.

On-line kalkulačky a ostatní novinky na webu jsou dalším krokem ČSOB směrem ke klientovi. Od ledna stoupla návštěvnost webu ČSOB skoro o 50 %. Na portál www.csob.cz zavítá měsíčně více než 1,3 milionu uživatelů.

ČSOB navíc v září odstartovala jedinečný projekt s názvem Klub úspěšných podnikatelů, který na specializovaných webových stránkách www.csob.cz/klubsme přináší menším firmám novinky a rady z finanční, daňové a právní oblasti. Ke korporátnímu designu skupiny ČSOB se připojily také nové stránky ČSOB Penzijních fondů Stabilita a Progres www.csobpf.cz a nabídly návštěvníkům on-line přístup k účtu penzijního připojištění. Speciálně pro klienty ČSOB Private banking jsou připraveny nové stránky www.csobpb.cz. Ty odpovídají specifickým potřebám této skupiny.

Kalkulačky nabízí ČSOB na internetu svým klientům již od roku 2001. Banka i nadále plánuje pokračovat ve zvyšování kvality obsahu internetových stránek a dále vychází vstříc různým skupinám svých klientů a bankovní veřejnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).