Hlavní navigace

Certifikát BALANCE 6 – nové jednorázové investiční životní pojištění

Finanční skupina AXA přichází s jednorázovým investičním životním pojištěním s minimálním vkladem 100 000 Kč, které prostřednictvím investiční strategie „Lock The Best Note“ zabezpečí zajímavé zhodnocení investice. Certifikát BALANCE 6 nabízí kromě bezpečného zhodnocení i výhodné rozložení investice.

Sdílet

Certifikát BALANCE 6 využívá investiční strategie „Lock The Best Note“. Ta zabezpečí každý rok zhodnocení investice v průběhu celé doby pojištění výnosem nejvýkonnějšího aktiva. Na konci daného období se přehodnotí vývoj aktiv za předcházející rok a určí se nejvýkonnější z nich. Výnos tohoto aktiva klientům připíšeme na účet, maximálně však 13 %. V dalších letech již toto aktivum nezahrneme do skupiny zbývajících aktiv. Při splatnosti certifikátu klientovi vyplatíme investované finanční prostředky a součet procentuálního zhodnocení nejlepších aktiv, vysvětlil Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA pro ČR a SR.

Výhody Certifikátu BALANCE 6 spočívají nejen v 100 % garanci investice emitentem a nulovém vstupním poplatku, ale i v dostupnosti finančních prostředků v průběhu celé doby investování. Navíc AXA jako bonus svým klientům v případě smrti úrazem navýší pojistné plnění o 50 %.

Finanční prostředky v rámci Certifikátu BALANCE 6 budou směřovat do komodit, jako jsou ropa, zlato, zemědělské plodiny a také do cenných papírů nejvýznamnějších světových společností. Fond bude totiž svoje prostředky investovat do:

1. Ropa – WTI OIL FIRST FUTURE
2. Zlato – GOLD LIME SPORT PRICE
3. S&P GSCI Agricultural Index Excess Return
4. Evropský akciový index DOW JONES EUROSTOXX 50
5. Japonský akciový index NIKKEI 225
6. Americký akciový index S&P 500

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).