Hlavní navigace

Nové investiční pojištění ING Garance Plus

Nové investiční pojištění ING Garance Plus garantuje 100% návratnost investice s možností zhodnocení až o 50 %. ING tak reaguje na aktuální situaci na trhu, kdy se lidé obávají rizik, a proto chtějí především záruku a jistotu.

Sdílet

Nové životní pojištění funguje tak, že klient vloží pojistné, nejméně však 70 000 Kč, a pak už vlastně nemusí dělat nic. Pojistné je zaplaceno jednorázově a klient se dále nemusí o nic starat – nemusí si hlídat pravidelné měsíční platby a nemusí ani podstupovat posouzení zdravotního stavu. Po uplynutí pojistné doby v trvání 5 let bude vyplaceno 100 % počáteční hodnoty investice plus případné zhodnocení vložené částky.

Výhodou ING Garance Plus je bezesporu zavedení tzv. aktivní správy, což je mechanismus, který sleduje a reaguje na trendy a jehož výsledkem je maximalizace výnosu pro klienta. Konečná podoba produktu je konstruována tak, aby bylo možno rychle reagovat na případné výkyvy na finančním trhu ING Garance Plus je určena všem od patnácti do osmdesáti let. Věříme, že osloví především ty, kteří mají úspory a chtějí, aby tyto peníze pracovaly a přinášely určitý zisk a zároveň se nechtějí pouštět do velkých rizik, která by se v dnešní, nevyzpytatelné době nemusela vyplatit, komentuje nový produkt v nabídce ING Viktor Kouřil, ředitel životního pojištění ING ČR / SR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).