Hlavní navigace

Nové financování dealerské sítě Mazda

Praha, 30. 10. 2006 – Mazda Motor Europe Logistics NV a ČSOB Leasing uzavřeli dohodu o vzájemné obchodní spolupráci při financování nákupu nových skladových a předváděcích vozidel autorizovanými dealery MAZDA na území ČR a SR. Mazda Motor Europe Logistics NV je oficiálním importérem nových vozů stejnojmenné značky pro Českou republiku a Slovensko. ČSOB Leasing je lídrem tuzemského leasingového trhu a největší leasingovou společností na území střední a východní Evropy. Financování celé dealerské sítě Mazda (tzv. wholesale financování) bude zajištěno ze strany ČSOB Leasing prostřednictvím systematického a pravidelného odkupování pohledávek importéra za dealery jeho dealerské sítě prostřednictvím e-komunikace.

Sdílet

„Jsem přesvědčen, že tato nová forma pokračující spolupráce vytvoří dlouhodobé a perspektivní obchodní partnerství, které povede k významné podpoře distribuce a prodeje nových vozidel značky Mazda. Spolupráce je založena na využití synergických efektů, které se v praxi projeví především zákaznicky přitažlivou nabídkou financování pod názvem Mazda Leasing,“ řekl výkonný ředitel pro finanční řízení ČSOB Leasing Petr Jeníček. „ČSOB Leasing působí na trhu již více než 10 let, zná obchodní i procesní potřeby prodejců, importérů případně výrobců dopravní technicky a nabízí jim finanční produkty šité na míru jejich potřebám. ČSOB Leasing je dlouhodobě jedničkou leasingového trhu, je stabilním a kapitálově nejsilnějším partnerem, který disponuje významným množstvím finančních prostředků, se kterými umí nakládat efektivně a využít je ve prospěch rozvoje spolupráce se svými obchodními partnery,“ doplnil Petr Jeníček.

„Jako nový dovozce vozů Mazda do České a Slovenské republiky jsme začali k 1. říjnu 2006,“ říká Ivan Růžička, generální ředitel společnosti Mazda pro Českou a Slovenskou republiku. „Nejdůležitějším cílem pro nás v současné chvíli je, aby jediná věc, kterou zákazník po přechodu na nového importéra pocítí, byla změna k lepšímu. Snažíme se proto vycházet všem zájemcům o vozy Mazda maximálně vstříc. Zákazníci naší značky tradičně oceňují kvalitu a spolehlivost vozů a zároveň propracovaný záruční i pozáruční servis. Pro další rozvoj služeb pro zákazníky jsme zahájili spolupráci s ČSOB Leasing v oblasti značkového leasingu pro zákazníky a předfinancování dealerské sítě Mazda. Zákazníkovi tak ulehčujeme první kroky při koupi vozu nabídkou výhodného Mazda Leasingu,“ dodává Růžička.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).