Hlavní navigace

Nové Era spoření nabízí výhodné řešení pro každého

[Tisková zpráva] Většina z nás během života na něco šetří. Postoje ke spoření se ovšem značně liší – někteří preferují jistotu a dlouhodobé vklady, jiní zase chtějí mít peníze k dispozici, když je potřeba.

Sdílet

Že zdaleka ne všichni Češi čekají od spoření stejné věci, potvrdil i nedávný průzkum. Poštovní spořitelna proto představuje Era spoření, které se přizpůsobí každému. Ať už chce klient dlouhodobě spořit na budoucnost, nebo mít finance neustále po ruce, Era spoření nabídne řešení pro každého.

„Era nabízí možnost výběru toho nejvhodnějšího spoření – ať už jde o spořicí účet nebo termínovaný vklad. Podle potřeby jsou peníze snadno k dispozici, a navíc se výhodně úročí. Jakákoliv část Era spoření představuje zcela bezpečný způsob uložení financí. Díky nejširší síti obchodních míst v ČR, internetu či telefonu má každý k penězům jednoduchý přístup,“ popsal hlavní výhody Era spoření manažer Marketingu PS Tomáš Basista.

Průzkum Poštovní spořitelny zjistil, že pro celou třetinu modernějších Čechů  – zejména mladších a z větších měst – je nejdůležitější mít peníze stále  po ruce, navíc nemají rádi zbytečné poplatky. Konzervativnější klienti zase sázejí hlavně na jistotu – 40 procent u spořicího produktu nejvíce požaduje záruku finanční rezervy, stabilního zhodnocení a bezpečnosti.

Tyto vlastnosti pro všechny nabízí produkty Era spoření. Era červené konto nemá žádnou výpovědní lhůtu, peníze je tak možné kdykoli okamžitě vybrat. Účet se ovládá přes internetové bankovnictví nebo po telefonu a k výhodné úrokové sazbě přidává také zdarma vedení a správu konta, stejně jako platební příkazy. Era termínovaný vklad zase zaručuje jistý výnos, i v době poklesu úroků na trhu se úroková sazba během doby trvání vkladu nesníží. „Navíc klienti nemusí mít strach z nenadálých výdajů – mohou totiž kdykoli vybrat až 20 procent uložených peněz, a to bez poplatku za předčasný výběr,“ připomněl Tomáš Basista.

Součástí Era spoření je i Era první konto, jeho zvýhodněný úrok a žádná omezení či sankce pomohou našetřit dětem peníze pro vykročení do dospělosti. Rodiče navíc mohou od 10 let věku dítěte převést konto bez změny čísla na Era osobní účet, kde se jejich potomek naučí nakládat s penězi. Pokud nebudou chtít, aby se dítě dostalo ke všem penězům, jednoduše jim na jejich Era osobní účet převedou jen část vkladu.

Založení kteréhokoli ze spořicích produktů je jednoduché a snadné. Zákazníci mají k dispozici Finanční centra PS, pobočky České pošty po celé republice nebo finanční poradce ČMSS.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).