Hlavní navigace

Nové bydlení od Hypoteční banky - mimořádně výhodná podzimní nabídka

[Tisková zpráva] Hypoteční banka, největší poskytovatel hypoték na českém trhu, vychází vstříc všem, kdo chtějí vyřešit své nové bydlení nejen výhodně, ale i se stávající sazbou DPH.

Sdílet

Podzimní podporou nového bydlení navazuje Hypoteční banka na úspěšnou jarní akci, kdy zvýhodnila podmínky hypotečních úvěrů na nové bydlení. Podzimní podpora nového bydlení Hypoteční banky představuje zvýhodnění úrokové sazby o 0,3 % pro vybrané hypoteční úvěry určené na pořízení či výstavbu nového domu nebo bytu, dostupné nejen u Hypoteční banky, ale i v síti Poštovní spořitelny a Českomoravské stavební spořitelny. Do akce budou zahrnuty nemovitosti s datem kolaudace objektu od 1. ledna 2009.

 „Během podzimu očekáváme reakci lidí na potvrzenou změnu sazby DPH v příštím roce, stejně jako chuť využít příznivé úrokové sazby na trhu hypoték,“ říká Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky.

Specialitou letošního podzimu je blížící se změna sazeb DPH, která může ovlivnit jak ceny stavebních prací, tak ceny nových projektů. Pro včasnou koupi stávajících nemovitostí nebo zahájení projektu výstavby má Hypoteční banka jako specialista na hypotéky nastaven mechanismus čerpání peněz tak, aby klient mohl koupit nebo začít stavět nové bydlení ještě za příznivější ceny.

Klienti, kteří plánují koupi starší nemovitosti a splňují zákonem dané podmínky, mohou současně s hypotékou od Hypoteční banky požádat o státní finanční příspěvek.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).