Hlavní navigace

Nové atraktivní investice od UniCredit Bank

[Tisková zpráva] UniCredit Bank začala klientům nabízet nové strukturované dluhopisy s výnosem vázáným na vývoj nejvýznamnějších akcií obchodovaných na Burze cenných papírů Praha.

Sdílet

Konzervativnější investoři mohou využít dluhopis s výnosem od 1,5 % do 16,5 % za období trvání dluhopisu 3 roky a 5 měsíců. Pro dynamické investory má UniCredit Bank připraven dluhopis dokonce se 100% participací na vývoj indexu PX s omezeným rizikem případné ztráty. Dvěma novinkami navazuje UniCredit Bank na předchozí úspěšné emise strukturovaných dluhopisů.

„Vzhledem ke své otevřenosti by domácí ekonomika měla být jednou z těch, které budou výrazně profitovat z dalšího zotavování globální ekonomiky po období ekonomické recese. Zlepšení ekonomického prostředí se postupně odrazí na ocenění akcií společností obchodovaných na Burze cenných papírů Praha, které zahrnují hlavní sektory domácí ekonomiky, jako jsou například  energetika, telekomunikace, bankovnictví, těžba nerostných surovin,“ uvedl Štěpán Nývlt, International Markets, UniCredit Bank.

UniCredit Bank nabízí svým klientům možnost podílet se na růstu pražské burzy a zároveň nabízí ochranu před případným nepříznivým vývojem. Lze si tak vybrat ze dvou variant strukturovaných dluhopisů. První UCB Strukturovaný dluhopis Český Konzervativní 2013 nabízí zhodnocení investice od úrovně termínovaného vkladu až po velmi zajímavý výnos 16,5 % za 3 roky a 5 měsíců. Druhý UCB Strukturovaný dluhopis Český Dynamický 2011 je určen dynamičtějším investorům. Nabízí 100% participaci na růstu akciového indexu PX a i v případě nepříznivého vývoje akciových trhů je zde výrazně omezené riziko ztráty na maximálně 10 % z investované částky.

Nové UCB strukturované dluhopisy lze nyní zakoupit na kterékoliv pobočce UniCredit Bank, upisovacího období končí 31. května 2010. Všechny nové UCB strukturované dluhopisy mají klienti možnost odprodat v kterékoliv pobočce UniCredit Bank za aktuální tržní cenu, a to i před datem splatnosti. Na garantovaný výnos vzniká nárok pouze za období držby dluhopisů. S investicí i případným odkupem nejsou spojeny žádné poplatky.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).