Hlavní navigace

Nová ředitelka regionální pobočky Hypoteční banky v Teplicích

[Tisková zpráva] Od 1. září 2011 řídí regionální pobočku Hypoteční banky v Teplicích Simona Indrišeková.

Sdílet

Simona Indrišeková (39) působí v bankovnictví a pojišťovnictví přes 20 let. Do Hypoteční banky nastupuje na pozici ředitele regionální pobočky v Teplicích jako zkušená manažerka obchodních týmů, které dříve vedla v LBBW Bank a GE Money Bank.

V  Hypoteční bance, která je jedničkou na českém hypotečním trhu, bude zodpovídat za strategii a plnění prodejních plánů pobočky v Teplicích i za dlouhodobou a efektivní spolupráci s externími obchodními partnery.

„Regionální hypoteční trh je z pohledu Hypoteční banky hybatelem, který ovlivňuje naše centrální aktivity a proto si i na pozice regionálních ředitelů vybíráme zkušené manažery schopné motivovat celý tým k jedničkovým výkonům“,  říká Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele pro věci obchodní, Hypoteční banky.

Simona Indrišeková nastupuje na pozici ředitelky regionální pobočky Hypoteční banky v Teplicích od 1. září 2011. Rodačka z Mostu vystudovala Střední ekonomickou školu v oboru všeobecná ekonomie a účetnictví, později absolvovala řadu odborných kurzů a získala certifikaci v oblasti obchodu i manažerských dovedností.

Je vdaná a má dceru. Mezi její zájmy ve volném čase patří outdoorové sportovní aktivity a cestování.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).