Hlavní navigace

Nová posila retailového bankovnictví v Citi Česká republika

[Tisková zpráva] Novou posilou Citi Česká republika na pozici ředitele pobočkové sítě se stal Pavel Šuranský. Jeho přijetím Citi zkompletovala tým, který vede retailovou sekci banky.

Sdílet

"Retailový tým, kterého je Pavel členem, aktuálně řeší zásadní kroky vedoucí k celkovému posílení našeho retailového bankovnictví. V první řadě jde o rozšíření současné distribuční sítě, představení nových produktů wealth managementu a rovněž o aktivaci zákaznického portfolia ve smyslu každodenního využívání bankovních služeb. V neposlední řadě se tým zaměřuje na nové obchodní příležitosti. Oblast prodeje a distribuce hraje zásadní roli v kontinuálním rozvoji našeho retailového obchodu. Očekávám, že Pavel, díky svým hodnotným zkušenostem, tým významně podpoří, a přispěje k dosažení ambiciózních cílů, které si v retailu klademe,“ říká Petr Řehák, Retail Bank Head.

Pan Šuranský začal svoji profesní kariéru v Patria Asset Managementu, kde zodpovídal za akvizici klientů a vztahy s nimi. Před svým nástupem do Citi zastával pozici cluster managera pro skupinu poboček ČSOB. V Citi bude zodpovídat za management retailových poboček, provedení prodeje a kvalitu servisu, jmenovitě programu Citigold. Pavel Šuranský vystudoval Bankovní institut v Praze.

„Jsem velice rád, že nastupuji do Citibank a těším se, že budu mít příležitost přispět svými zkušenostmi k rozvoji retailového businessu banky. Prvotřídní produkty musí být podpořeny vysoce kvalitní distribuční sítí, což je ta jediná správná strategie pro další akvizici klientů Citigold a CitiProfession. Zájmy klientů vnímám samozřejmě vždy na prvním místě,“ říká Pavel Šuranský.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).