Hlavní navigace

Nová pobočka ČSOB v Praze u metra Budějovická

[Tisková zpráva] Dnešním dnem ČSOB otevírá novou pobočku v ulici Olbrachtova v Praze. Na pobočce budou pracovníci banky poskytovat standardní služby pro soukromou i firemní klientelu. Součástí nově otevřené pobočky je i depozitní bankomat, který umožňuje nepřetržitý přístup k účtu klienta. Lze na něm provádět jak výběry tak i vklady hotovosti.

Sdílet

„Umístění nové pobočky odpovídá strategii rozvoje pobočkové sítě a zároveň reaguje na velkou poptávku klientů ČSOB z této oblasti. Pobočka bude dostupná ve standardní otevírací dobu i s bankomatem umožňujícím výběry i vklady, který bude v provozu nepřetržitě. Věřím, že nová pobočka bude velkým přínosem pro naše stávající klienty a přiláká i nové zákazníky z řad neklientů,“ řekl Martin Jarolím, ředitel pobočkové sítě ČSOB.

Nová pobočka ČSOB v Olbrachtově ulici (u stanice metra Budějovická) bude mít standardní otevírací dobu od pondělí do pátku od 9 hodin do 17 hodin. Výjimkou budou středy s otevírací dobou do 18 hodin a pátky, kdy bude otevřeno do 16 hodin. Pobočka bude mít také hodinovou polední pauzu v rozmezí od 12:30 do 13:30 hodin.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).