Hlavní navigace

Nová Perspektiva splní všechny vaše požadavky

[Tisková zpráva] Od konce ledna Kooperativa nabízí na českém trhu novinku, Univerzální životní pojištění Perspektiva. Nové pojištění reaguje na poptávku na trhu.

Sdílet

Klienti požadují univerzální pojištění, které jim dokáže zajistit pojistnou ochranu v každém období života. Na jedné smlouvě tak mohou pojistit i své děti – a to hned po narození, vybírat ze širokého spektra rizik a volit různé poměry mezi pojištěním a investiční složkou.  

„Novým trendem, který na trhu pozorujeme, je zájem o kvalitní pojištění. Riziková složka začala u životního pojištění hrát podstatnou roli a investice je mnohdy brána jako doplněk“, upozorňuje na měnící se požadavky klientů Filip Král, ředitel Úseku pojištění osob Kooperativy.

Proto se Perspektiva plně přizpůsobuje požadavkům klientů. Pokud klient chce, je většina pojistného použita na kvalitní krytí rizik a investiční složka může být minimální. Tato riziková varianta univerzálního životního pojištění pak může být použita i například ke krytí hypotečního úvěru. A pokud si klient sjedná pojištění smrti s anuitně klesající pojistnou částkou, zaplatí jen opravdu potřebné krytí za hypotéku. Velkou výhodou je také možnost v průběhu pojištění měnit poměr mezi rizikovou a investiční složkou pojištění podle finanční situace klienta.   

Perspektiva nově přichází i s prémií za bezeškodní průběh. „Pokud klient nebude mít v průběhu pojištění žádnou škodu, vrátíme mu 10 % z rizikového pojistného. To může v praxi dělat i desítky tisíc korun!“, upozorňuje Filip Král.

Novinkou jsou i některá doplňková pojištění. Nově si tak můžou klienti připojistit tělesné poškození s plněním formou denního odškodného. Klient tak obdrží za každý den léčení pojistnou částku, která je sjednána v pojistné smlouvě. „Vážná onemocnění jsme rozšířili o nepříjemné nemoci jako je „Alzheimer“, „Parkinson“ nebo hluchota. Přidali jsme také pojištění invalidního důchodu s výplatou pojistné částky, možnost pojistit se již od prvního dne nebo možnost sjednání zdravotní asistenční služby MediKompas v rámci Perspektivy“, dodává Král.

Kooperativě vždy byla a je vlastní naprostá otevřenost ke svým klientům v oblasti poplatkové struktury či srozumitelnosti pojistných podmínek. Každý návštěvník našich webových stránek si tak může libovolně modelovat průběh pojištění v unikátním produktovém konfigurátoru. Najde zde také přehled poplatků včetně poplatků za rizika, což ještě zdaleka není na našem trhu obvyklé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).