Hlavní navigace

Nová možnost pro zájemce o studium práva

Nové vysokoškolské studijní programy Právo a ekonomika zaměřené na právní problematiku bude na podzim letošního roku otevírat společnost B.I.B.S., a.s. (Brno International Business School).

Sdílet

Jedná se o první právnický vzdělávací program ve spolupráci se zahraničním partnerem u nás. Toto ucelené vysokoškolské vzdělání evropského standardu, uznávané v celé Evropské unii, je rozděleno do dvou stupňů. Bakalářský program BA (Hons) in Law and Business Management a magisterský MSc in Law and Business Management Studies. Oba jsou akreditované prestižní britskou univerzitou The Nottingham Trent University, absolventi obdrží vysokoškolský titul přímo z této univerzity.

Cílem obou programů je připravit vysokoškolsky vzdělané odborníky k výkonu povolání, při kterých budou řešit právní problémy v ekonomické sféře a naopak. Předností absolventů bude, že jejich příprava není zaměřena na úzký okruh speciálních činností, ale kombinuje to podstatné z oblasti práva a ekonomiky. Absolventi najdou uplatnění v managementu zahraničních i českých společností, ve finanční sféře, v marketingu a produktovém managementu, v obchodě i soukromém podnikání. Bakalářský stupeň je určen pro maturanty, magisterský pak pro absolventy bakalářského či magisterského stupně vysokých škol.

Organizátor studií, společnost B.I.B.S., a.s., je vzdělávací instituce s mezinárodní účastí působící v České republice již šestým rokem. Své vzdělávací programy poskytuje v úzké spolupráci s The Nottingham Trent University z Velké Británie, která všechna studia akreditovala a studentům také uděluje absolventský diplom. Se svými 750 studenty se Brno International Business School řadí k největším business schools u nás. Kromě zmíněných právnických programů zde mohou zájemci studovat bakalářský a magisterský program oboru Ekonomika a management. Společnost také působí ve vzdělávání vyššího managementu, je jedním z největších poskytovatelů prestižního studia MBA v naší republice a členem asociace MBA škol CAMBAS.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).