Hlavní navigace

Nová kreditní karta VISA Golf

Sdílet

P r a h a 3. září – Kreditní kartu VISA Golf dnes představily Česká golfová federace (ČGF) a Živnostenská banka, a.s. (ŽB). Karta je konkrétním projevem spolupráce mezi ČGF a ŽB, jež byla ve stejný den zpečetěna podpisem smlouvy o exkluzivním partnerství.

Kreditní karta VISA Golf je v České republice první „affinity card“, tedy karta vydávaná neziskovou organizací ve spolupráci s bankovním subjektem. Část zisku ze společného projektu bude věnována na rozvoj juniorského golfu v ČR.

Milan Veselý, prezident České golfové federace, vyjádřil potěšení nad tím, že ČGF získala za partnera tak renomovanou instituci jakou je Živnostenská banka. „Golf, mezi jehož nejdůležitější atributy patří "fair play“, je určitým způsobem života a náhledu na svět. V tomto ohledu máme s Živnostenskou bankou mnoho společného."

Kreditní karta VISA Golf (s velmi atraktivním „golfovým“ designem) je určena všem řádným členům České golfové federace a jako dodatková karta i jejich blízkým osobám. Podle člena představenstva Živnostenské banky Martina Kryla kartu VISA Golf se základním úvěrovým limitem 20.000 Kč bude banka vydávat bez jakýchkoli složitých administrativních nároků na zájemce. „Jediné, co budeme po zájemci o kartu chtít, je, aby prokázal, že je členem ČGF. To je, myslím, na našem trhu s úvěrovými produkty zcela ojedinělé.“

VISA Golf je kreditní karta s mezinárodní platností, se kterou bude možné bezhotovostně platit i čerpat hotovost po celém světě v široké síti smluvních partneru VISA až do výše úvěrového rámce. Základní rámec 20.000 Kč bude možné po dohodě s bankou bez omezení zvýšit. Úvěr bude přitom Živnostenská banka po prvních 45 dnů poskytovat zdarma.

Živnostenská banka a Česká golfová federace nyní připravují zajímavý doplňkový pojistný program s pojištěním golfového vybavení a rozsáhlý partnerský program, který držitelům karty přinese další výhody v podobě slev a zákaznických programů u smluvních partnerů karty. Pro uživatele nové karty jsou připraveny také atraktivní soutěže a internetová stránka www.visagolf.cz.

Česká golfová federace má téměř 13.000 členů. Sdružuje 58 golfových klubů, Českou seniorskou golfovou asociaci, českou PGA a Český svaz greenkeeperů. Původní Československý golfový svaz byl založen v roce 1931 a v roce 1937 byl jedním ze zakládajících členů European Golf Association. Po rozdělení Československa v roce 1993 byl Československý golfový svaz rozdělen na Českou golfovou federaci a Slovenskou golfovou únii.

Živnostenská banka, nejstarší česká banka založená v roce 1868, poskytuje kvalitní služby personálního a privátního, podnikového a investičního bankovnictví. Stoprocentně vlastní investiční společnost ŽB-Trust, která spravuje Rodinu otevřených podílových fondů Živnobanka a nejúspěšnější fond z 1.vlny kuponové privatizace. Živnostenská banka si po celé transformační období udržela kvalitní úvěrové portfolio a zůstala spolehlivým peněžním ústavem, jehož jméno nebylo poškozeno žádným skandálem. V posledních letech rozšířila svoji obchodní síť na osm poboček a 19 menších expozitur po celé České republice a zavedla moderní služby 24hodinového bankovnictví NetBanka a TeleBanka a samoobslužné zóny. Majoritní podíl v Živnostenské bance nyní koupila jedna z největších bankovních skupin v Evropě: UniCredito Italiano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).