Hlavní navigace

Nová kancelář společnosti ABN AMRO Asset Management (Czech), a.s.na Slovensku

Společnost ABN AMRO Asset Management (Czech), a.s., která působí na Slovensku v režimu jednotné evropského pasu, by touto cestou ráda informovala svoje slovenské klienty a obchodní partnery, že 2.září 2005 byla otevřena kancelář na území Slovenské republiky.

Sdílet

ABN AMRO Asset Management doposud působí v České republice v Praze a Brně. V rámci zkvalitňování a dostupnosti svých služeb na Slovensku se společnost rozhodla otevřít kancelář také v Bratislavě.

Oficiální zahájení činnosti této kanceláře bylo 2.září 2005. Od tohoto data mohou klienti, obchodní partneři i potencionální zájemci o investování do fondů ABN AMRO,či o aktivní správu majetku, kontaktovat pana Juraje Uličného, zástupce klientského oddělení pro Slovenskou republiku společnosti ABN AMRO Asset Management (Czech), a.s. na níže uvedené adrese a tel.čísle.

ABN AMRO Asset Management se zaměřuje na správu finančních aktiv a investiční poradenství pro soukromé osoby i institucionální klienty – penzijní fondy, města a obce, investiční fondy, nadace, odborové svazy a podniky.

Adresa kanceláře společnosti v Bratislavě:

ABN AMRO Asset Management (Czech), a.s.
Regus Business Centrum
Namestie 1. maja 11
811 06 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktní osoba:

Juraj Uličný
Client Manager
Tel: +421 259 396 000
Mobil: +421 904 039 416
Fax: +421 259 396 200
Email: juraj.ulicny@abnamro.sk

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).