Hlavní navigace

Nissan Trucks, Peugeot a Yamaha nabízí svým zákazníkům nové asistenční programy prostřednictvím Europ Assistance

[Tisková zpráva] V letních měsících zahájila Europ Assistance nové spolupráce s významnými společnostmi automobilového a motocyklového průmyslu – Nissan Trucks, Peugeot a Yamaha. Tyto spolupráce zahrnují vozidla a motocykly prodané v České republice a na Slovensku. Distribuované asistenční programy pak nabízejí komfortní asistenční a v případě vozidel Peugeot i pojistná krytí v rámci celé Evropy.

Sdílet

Asistence je pro oblast užitkových a nákladních vozidel významnou oblastí. V případě potíží může rychlá a profesionální intervence zachránit jak cenný náklad, tak i dodavatelské vztahy. Europ Assistance byla vybrána jako poskytovatel asistenčních služeb pro segment užitkových a nákladních aut Nissan Trucks. Pod názvem Nissan Assistance jsou služby poskytovány českým a slovenským majitelům vozidel Nissan nad 3,5 t a obsahují například opravy na místě, odtah do nejbližšího autorizovaného servisu, přepravu řidiče formou taxi, vlakem nebo letecky a službu poskytnutí náhradního vozidla. Asistence se vztahuje i na případy defektu pneumatiky, vybití baterie, uzamčených klíčů ve vozidle, výměnu žárovek, doplnění paliva či opravu skládací střechy (plachty). Při asistenci u vozidel nad 3,5 t zasahuje speciální vůz z partnerské sítě Europ Assistance, který je vybaven pojízdnou autodílnou. Tyto vozy jsou také za účelem výměny i přezutí rozměrných pneumatik vybaveny těžkou technikou. V případě nepojízdnosti je povolán speciální odtahový vůz.

Významným nástrojem v oblasti udržení zákazníků v autorizované servisní síti jsou programy prodloužených záruk. Nový program pojištění záruk je nyní k dispozici majitelům ojetých vozů značky Peugeot na Slovensku. Značkový program ročního pojistného krytí „Certifikované Jazdené Vozidlá Peugeot“ poskytuje pojištění mechanických a elektronických závad po dobu jednoho roku od nákupu takto označeného vozidla. V jeho rámci je majitelům vozů poskytována bezplatná oprava vozidla v autorizovaných servisních střediscích Peugeot, zejména pak bezplatná výměna dílů a související servisní práce. Součástí programu je i originální asistenční služba. Tato služba zajistí opravu poruchy na místě, odtah do nejbližšího servisu, zapůjčení náhradního vozidla a poskytuje i další benefity. Společnost Europ Assistance zajišťuje v rámci programu prodloužené záruky „Certifikované jazdené vozidlá Peugeot“ pro společnost Peugeot Slovakia a její smluvní autorizované partnery komplexní správu programu včetně likvidace a proplácení nákladů pojistných událostí. Významně se podílí i na zaškolení prodejců.

YAMAHA Motor Middle Europe CZ/SK, výhradní importér motocyklů značky YAMAHA do ČR a SR, spustil pro své zákazníky ve spolupráci s Europ Assistance značkovou službu YAMAHA Assistance. Tento program asistence pro případ poruchy, nehody, a v tomto případě i krádeže, poskytuje majitelům nových motocyklů například práci spojenou s odstraněním defektu, dovoz paliva na místo, odčerpání nádrže v případě záměny paliva, dovoz náhradních klíčů při jejich ztrátě, uskladnění motorky v případě nedostupnosti servisu, či dovoz do servisu taxi službou při vyzvednutí opraveného motocyklu. V případě odcizení, nutné úhrady v servisu, potřeby složení kauce na policii apod. v zahraničí, kdy situace neumožňuje pokračování v cestě, zabezpečí asistenční služba bezplatné doručení hotovosti do výše 500 EUR. V případě poruchy v místě vzdáleném více než 50 km od domova je možné zajistit převoz motocyklu do domovského servisu. Aktuálně se připravuje asistenční program i pro starší motocykly.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).