Hlavní navigace

Niamh Hegarty se stala novou ředitelkou lidských zdrojů GE Money

Niamh Hegarty byla jmenována ředitelkou oddělení lidských zdrojů GE Money. Přichází ze společnosti GE Advanced Materials – Americas ve Spojených státech, kde pracovala jako manažerka lidských zdrojů. Svou novou funkci přebírá Niamh od Laily Junge, která odešla z GE, aby se věnovala své další kariéře.

Sdílet

Pro různé společnosti GE pracuje Niamh Hegarty od roku 1996. Dříve, než nastoupila k GE, pracovala na různých pozicích v Dunnes Stores a pro společnosti Ann O'Brien Personnel Consultants a Quaestus Management Consultants ve svém rodném Irsku, převážně v oblastech marketingu a lidských zdrojů.

V roce 1996 začala Niamh Hegarty pracovat pro společnost GE Plastics jako expert v oddělení lidských zdrojů. Zastávala postupně různé funkce v týmech oddělení lidských zdrojů společnosti GE Plastics. Od roku 2000 do roku 2004 pracovala na globálních pozicích v oddělení lidských zdrojů společnosti GE Plastics, Pittsfield, USA. V roce 2004 byla jmenována manažerkou lidských zdrojů společnosti GE Advanced Materials – Americas.

Niamh Hegarty vystudovala dublinskou University College; studovala cizí jazyky a v roce 1989 získala univerzitní titul bakaláře. V roce 1995 získala na Trinity College v Dublinu titul MBA (magistr obchodní administrace).

Kromě svých dovedností a dlouhodobých zkušeností v řízení lidských zdrojů je silnou stránkou Niamh Hegarty znalost cizích jazyků a kultur. Hovoří anglicky, španělsky, francouzsky, holandsky a portugalsky.

Niamh Hegarty je 37 let. Svůj volný čas tráví nejraději se svými dětmi. Má také ráda pěší túry, hudbu, literaturu a ráda se dívá na filmy.

Eva Chaloupková
manažerka externí komunikace GE Money Bank

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).