Hlavní navigace

Nextra zdvojnásobuje rychlost a posiluje nabídku služeb v oblasti vysokorychlostního internetu

Společnost NEXTRA potvrzuje svoji vedoucí pozici na trhu xDSL technologií v České republice a posiluje nabídku služeb v tomto segmentu. V rámci inovované nabídky od společnosti NEXTRA mohou klienti využívat produkty, u kterých je optimalizován poměr mezi cenou a hodnotou pro zákazníka.

Sdílet

Mezi nejvýznamnější výhody inovované nabídky společnosti NEXTRA patří široká nabídka rychlostí internetového připojení, a to od 0,5M do 4M (512/128 kbps – 4096/384 kbps), a speciální akční nabídka při objednání těchto služeb. Jejím obsahem je zřízení služby za 1 Kč, modem za 1 Kč a navíc první měsíc provozu též jen za 1 Kč . Většina služeb funguje bez omezení přenesených dat, velikost e-mailové schránky je 50 MB a www prostor 100 MB, doplňuje obchodní ředitel NEXTRA Czech Republic Petr Pacas.

Další z řady detailů rezidentního produktového portfolia xDSL služeb NEXTRA CR:

  • koncová zařízení
  • široký výběr modemů (ZyXEL Prestige 630C-33 (USB), 650R-33 (1× eth), 650HW-33 (4× eth, WLAN)
  • nabídka samoinstalačního balíčku a případně nabídka malé či velké instalace
  • možnost kompletní elektronické objednávky služeb, včetně sledování celého procesu dodání služby
  • standardně antispam pro e-mailovou schránku
  • neomezený počet e-mailových aliasů
  • možnost správy domény druhé a třetí úrovně

Vysokorychlostní internet od společnosti NEXTRA Czech Republic je poskytován s preferencí xDSL velkoobchodní nabídky společnosti Telenor Networks, která není závislá na ADSL platformě Českého Telecomu, a to z důvodu vysoké kvality této technologie.

Podle Petra Pacase je hlavním záměrem společnosti NEXTRA Czech Republic výhodná nabídka „pravého broadbandu“ pro většinu uživatelů na trhu, zvýšení podílu prodávaných služeb v České republice v oblasti xDSL, zjednodušení celkového xDSL portfolia služeb společnosti a následně i uvedení nových služeb orientovaných na specifické segmenty trhu. „Velkou výhodou nabídky od společnosti NEXTRA je , že prostřednictvím platformy xDSL by TN navyšujeme rychlost připojení dvojnásobně, ale ceny ponecháváme na stejné úrovni,“ uvedl Petr Pacas.

Pro stávající zákazníky naší společnosti na platformě xDSL by TN jsme připravili bezplatnou migraci (navýšení rychlosti), o kterém budou informováni prostřednictvím e-mailu V první polovině května 2005.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).