Hlavní navigace

Nepromeškejte hlasování pro Nízkou hyposplátku

Hlasování v nominačním kole Ceny veřejnosti v dalším ročníku soutěže Zlatá koruna se chýlí ke konci, a tak máte možnost hlasovat pro svůj oblíbený finanční produkt již jen do 5. dubna. Podpořte Nízkou hyposplátku, finanční produkt, za který Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) v jedné z kategorií minulého ročníku obdržela druhé nejvyšší ocenění.

Sdílet

Nízká hyposplátka Raiffeisen stavební spořitelny je úvěrový produkt s nejnižší úrokovou sazbou úvěru ze stavebního spoření na trhu. Mezi její největší výhody patří garance neměnné výše úvěrové sazby u úvěru ze stavebního spoření 3,5 % p. a. po celou dobu úvěru, akontace od 0 % a možnost mimořádné splátky bez jakýchkoliv sankčních poplatků. Nyní je navíc Nízká hyposplátka ještě dostupnější – nově je minimální výše úvěru u tohoto produktu snížena na 300 000 Kč.

V rámci již sedmého ročníku soutěže  – Zlatá koruna 2009 – máte možnost na stránkách Zlaté koruny (www.zlatakoruna.info/…ni-hlasovani) hlasovat pro své oblíbené finanční produkty a nominovat je tak na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění soutěže. Do finálového kola, které poběží do 24. 5. 2009, postoupí dvacet produktů, které získají největší počet nominací. Z nich pak opět veřejnost svým hlasováním zvolí vítěze.

Soutěž vám nejen přináší možnost zvolit svůj oblíbený finanční produkt, ale zapojením se do hlasování také získáte šanci vyhrát velmi atraktivní ceny, mezi které patří například zájezd dle vlastního výběru od CK FISCHER.

Zlatá koruna na svých stránkách soustřeďuje nabídku finančních produktů většiny poskytovatelů finančních služeb v České republice. Od roku 2003 pořádá soutěž, ve které se finanční produkty hodnotí a ty nejlepší získávají ocenění. Výsledky hodnocení pomáhají veřejnosti orientovat se v široké nabídce finančních produktů a motivují zákazníky k tomu, aby se zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).