Hlavní navigace

Neomezený internet na předplacené kartě pouze u T-Mobile

T-Mobile nabízí mobilní připojení na internet za paušál také na Twist kartách. Tarifní zákazníci zaplatí za neomezený přístup k internetu pouhých 699 Kč.

Sdílet

Praha 30. dubna 2004 – Jednu novinku a výrazné zlevnění neomezeného přístupu na internet připravil pro své zákazníky T-Mobile. Ideálním řešením pro uživatele, kteří chtějí být mobilně připojeni, a přitom nechtějí podepisovat žádnou smlouvu, je možnost zakoupit si předplacenou kartu s tarifem Twist Data Unlimited. Tento neomezený přístup za paušál nabízí T-Mobile na domácím trhu jako jediný mobilní operátor. Tarifní zákazníky, kteří až dosud platili za neomezený internet 999 Kč měsíčně, nadále vyjde trvalé připojení téměř o třetinu levněji než doposud.

Nový Twist Data Unlimited

Novou, speciální edici Twist karet s přednastaveným tarifem Twist Data Unlimited může využít každý, kdo potřebuje být trvale připojen, a přitom se nechce vázat žádnou smlouvou. Za měsíční poplatek ve výši 850 Kč (714 Kč bez DPH) získá uživatel možnost neomezeného přístupu na internet a WAP prostřednictvím GPRS. Další výhodou předplacené karty je, že za datové přenosy platí zákazník pouze v době, kdy je bude skutečně využívat. Poplatek je totiž strháván z předplaceného kreditu předem na měsíční období, pro které si chce zákazník neomezený internet předplatit. V případě, že si do této doby nedobije, poplatek mu stržen není a GPRS bude dále využívat až tehdy, kdy si kredit znovu dobije a bude na něm mít částku rovnající se alespoň výši měsíčního poplatku. O blížícím se dni, kdy je pro přístup na internet v dalším měsíčním období potřeba dobít, bude zákazník informován prostřednictvím SMS, a to pět dní předem.

Nová Twist karta v edici Twist Data Unlimited vyjde zákazníka na cenu shodnou s měsíčním poplatkem, tj. 850 Kč. Tato cena již zahrnuje měsíc neomezeného přístupu na internet (začíná běžet od okamžiku aktivace SIM karty) a také kredit ve výši 50 Kč pro volání či například odesílání SMS. Ceny těchto služeb jsou shodné s tarifem Twist Standard. Všichni majitelé karet se speciálním twistovým tarifem přitom mohou stejně jako ostatní zákazníci využít výhod nejrychlejšího GPRS připojení na internet na českém trhu: data lze stahovat rychlostí až 85,6 kbps a tuto rychlost je možné dále zvýšit díky službě GPRSpeed. Pro pohodlné a jednoduché nastavení počítače pro přístup na internet prostřednictvím GPRS je připraven software T-Mobile Communication Centre, který bude dodáván na CD spolu se SIM kartou s tarifem Twist Data Unlimited. Zdarma si jej lze také stáhnout na webových stránkách společnosti.

Ceny jsou uvedeny včetně 19% DPH. SIM kartu s předplaceným tarifem Twist Data Unlimited si zákazníci mohou pořídit od května v prodejní síti T-Mobile.

Zlevnění neomezeného internetu pro tarifní zákazníky

Až dosud mohli tarifní zákazníci stahovat data za měsíční poplatek ve výši 999 Kč. Nyní je neomezený přístup na internet a WAP vyjde na pouhých 699 Kč. Na tuto částku se totiž snižují měsíční poplatky u obou „neomezených“ tarifů: GPRS Unlimited a Data Unlimited. Druhý jmenovaný tarif se od prvního liší především v tom, že funguje na samostatné SIM kartě, a zákazník už tedy nemusí platit žádný další měsíční poplatek za základní tarif. Navíc při aktivaci tarifu Data Unlimited a uzavření účastnické smlouvy na dva roky je možné získat datový modem Siemens MC39i nebo kartu Option GPRS PCMCIA za pouhou 1 Kč včetně DPH.

Ti uživatelé, kteří využili speciální nabídku v rámci tarifu GPRS Business, tj. pořídili si jej do 31. března a měli mít za měsíční poplatek 699 Kč neomezené GPRS až do konce června, budou v průběhu května automaticky převedeni do tarifu GPRS Unlimited. Zůstane jim tedy zachován stejný měsíční poplatek, který platili až doposud, a neomezené GPRS budou mít i po 30. červnu. Zákazníci, kteří si tarif GPRS Business aktivovali 1. dubna a později, nadále zaplatí oproti původním 699 Kč měsíčního poplatku pouhých 499 Kč. Nová cena zahrnuje stejně jako dříve 50 MB pro přístup na internet přes GPRS. I tito zákazníci však mohou prostřednictvím infolinky požádat o změnu tarifu na GPRS Unlimited, a za stejný měsíční poplatek, jaký platili doposud, získají neomezené GPRS.

Ceny jsou uvedeny bez 19% DPH. Veškeré cenové změny jsou platné od prvního dne zúčtovacího období začínajícího po 1. 5. 2004 včetně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).